News

Shawn Mendes w Polsce: dodatkowe bilety trafią do sprzedaży! Wiemy kiedy

Shawn Mendes w Polsce: dodatkowe bilety trafią do sprzedaży! Wiemy kiedy

Wikimedia Commons/Josiah VanDien

Koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się 2 kwietnia 2019 roku. Wokalista wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety na koncert Shawna Mendesa rozeszły się bardzo szybko, a ich ceny wahały się od 189 złotych do 299 złotych. To będzie pierwszy koncert piosenkarza w naszym kraju!

Shawn Mendes rozpocznie 2019 roku trasą koncertową promującą jego trzeci już album studyjny. Dwudziestoletni artysta zagra w ramach trasy SHAWN MENDES: THE TOUR aż 56 koncertów w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Europie. W kwietniu pojawi się w Krakowie i będzie to jedyny polski występ piosenkarza.

Koncerty w Polsce 2019 >>

Organizatorzy koncertu Shawna Mendesa przygotowali niespodziankę dla fanów, którzy nie zdążyli kupić biletów. Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów!

Koncert Shawna Mendesa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego z radością informujemy, że zwalniamy miejsca zarezerwowane wcześniej na potrzeby produkcyjne. Dodatkowa pula biletów trafi do sprzedaży już w piątek 21.12 – czytamy na stronie ebilet.pl.

Na dodatkowe bilety na koncert Shawna Mendesa możecie więc polować już w piątek 21 grudnia. Wybierzecie się na ten występ?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj