Reklama
placeholder
News

Shrek: Crocsy w stylu ogra już w sprzedaży. Niestety mają jedną wadę

Shrek: Crocsy w stylu ogra już w sprzedaży. Niestety mają jedną wadę

fot. www.imdb.com fot. flickr.com/kyle rw/ https://www.flickr.com/photos/katerw/489498616

Reklama
Reklama
placeholder

Seria filmów animowanych o Shreku rozpoczęła się od pierwszej części, która miała premierę w 2001 roku. Od tego czasu powstały trzy kolejne, z czego najnowsza kontynuacja, Shrek Forever, pojawiła się w 2010 roku. W 2024 roku do kin ma trafić piąta część uwielbianej przez wielu serii filmowej, za której scenariusz ma odpowiadać Michael McCullers.

Na przestrzeni lat w sklepach pojawiło się wiele gadżetów nawiązujących do zielonego ogra, upartego osła i innych bohaterów tej pełnej realizmu bajki. Najnowszy produkt to buty inspirowane wyglądem Shreka od firmy Crocs. Jak się prezentują?

QUIZ: ile wiesz o Shreku i jego przygodach? >>

Crocsy Shreka już w sprzedaży. Jak wyglądają?

Niedawno na stronie firmy Crocs pojawiły się nowe buty inspirowane kultową serią filmową Shrek. Są zielone, mają dołączone do zestawu zawieszki w kształcie "ogrzych" uszu i nosa oraz pasek owinięty brązowym materiałem przypominającym kamizelkę Shreka. Ta oryginalna para kosztuje 49,99 dolarów, czyli w przeliczeniu nieco ponad 217 złotych. Niestety te bajkowe Crocsy mają jedną wadę, a mianowicie występują jedynie w wersji dla dzieci. Zaledwie kilka dni po pojawieniu się modelu na stronie, niektóre rozmiary zostały już całkowicie wykupione, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu nowym projektem.

Podobają wam się Crocsy ze Shreka?

Shrek: tak miał wyglądać ogr w filmie! Lepszy od oryginału? >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama