News

Siłownia w Krakowie organizuje 'zgromadzenia religijne'. „Kościół Zdrowego Ciała”

Siłownia w Krakowie organizuje 'zgromadzenia religijne'. „Kościół Zdrowego Ciała”

Fot. Pixabay.com

Siłownia w Krakowie organizuje„zgromadzenia religijne”. Centrum fitness zamieniło się w „Kościół Zdrowego Ciała”.

Nowe obostrzenia od 17.10 [LISTA]. Nauczanie zdalne, zamknięte siłownie >> 

Od 17 października 2020 roku w Polsce obowiązują nowe obostrzenia. Od tej pory w strefach żółtej i czerwonej m.in. zawieszono działalność basenów, aquaparków i siłowni. Jeden z klubów fitness w Krakowie znalazł sposób na to jak obejść wprowadzone restrykcje.

Atlantic Sports Fitness zamieniło się w sklep, który zachęca do odpłatnego testowania sprzętu. Zajęcia fitness natomiast to zgromadzenia religijne „Kościoła Zdrowego Ciała”, a squash to codziennie specjalne zawody sportowe bez udziału publiczności.

My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru! (…) Zapraszamy zatem do testowania sprzętu do ćwiczeń w sklepie Atlantic, na nabożeństwa Kościoła Zdrowego Ciała prowadzone przez naszą Radę Starszych czyli trenerów nie tylko mentalnych, oraz na zawody squasha bez udziału publiczności (…) – czytamy w poście opublikowanym na Facebooku krakowskiej siłowni.

Wesela zakazane od 19.10. Które miasta i powiaty? >>

Komunikat podzielił internautów. Jednym pomysł Atlantic Sports Fitness się podobał, inni go krytykowali. Jak podaje Polsat News, policja odwiedziła siłownię w weekend.

Dziś zastaliśmy tam kilkanaście osób testujących sprzęt. Zabezpieczyliśmy monitoring i dokumentację fiskalną. Dalsze postępowanie w tej sprawie będziemy konsultować z sanepidem – cytuje wypowiedź Katarzyny Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji, portal.

 

Kochani Klienci, wiemy, że czekaliście na naszą decyzję... My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że...

Opublikowany przez Atlantic Sports Fitness Siłownia Squash Klub Piątek, 16 października 2020
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.