News

Sinead O'Connor w żałobie: 17-letni syn gwiazdy odebrał sobie życie

Sinead O'Connor w żałobie: 17-letni syn gwiazdy odebrał sobie życie

fot. Wikimedia Commons/Pymouss/YouTube.com/E! News

Sinead O'Connor poinformowała, że jej syn nie żyje. Shane Lunny odebrał sobie życie. Miał 17 lat.

J $tash zastrzelił dziewczynę w obecności dzieci. 28-letni raper popełnił samobójstwo >>

Syn Sinead O'Connor nie żyje. Popełnił samobójstwo

Irlandzka piosenkarka kilka dni przed przekazaniem tragicznych wieści zgłosiła zaginięcie swojego dziecka. Według przekazywanych wiadomości, nastolatek uciekł ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafił jakiś czas wcześniej, a następnie popełnił samobójstwo.

Mój piękny syn, Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor, światło mojego życia, postanowił dziś zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie idzie za jego przykładem. Mój synku. Tak bardzo cię kocham – napisała Sinead O'Connor w mediach społecznościowych 8 stycznia 2022 roku.

17-latek zostawił notatki dotyczące samobójstwa i planu pogrzebu. Sinead O'Connor sugeruje, że jej syn nie był pod odpowiednią opieką w placówce, do której trafił przed śmiercią.

Igor Bogdanoff nie żyje. Zmarł drugi z bliźniaków >> 

Zwolnili go. Powiedział im, że nie ma takich planów. Kiedy będący z nim dorosły zgłosił obiekcje, powiedziano mu, że „planowanie pogrzebu niczym nie różni się od planowania ślubu” – cytuje wypowiedź wokalistki Onet.

Sinead O'Connor ujawniła, że syn próbował wcześniej odebrać sobie życie przez powieszenie się. Wiązania pętli miał się nauczyć podczas pobytu w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci w Linndarze.

Artystka zapowiedziała, że opowie w jaki sposób przyczyniono się do śmierci jej dziecka.

(…) Szpital oczywiście nie bierze na siebie odpowiedzialności. Co się stało z moim synem, gdy był pod ich opieką? Pozew – napisała Sinead O'Connor na Twitterze.

Shane był jednym z czwórki dzieci Sinead O'Connor. Piosenkarka ma jeszcze 26-letnią córkę Roisin i synów – 28-letniego Jake'a i 16-letniego Yeshuę.

Gabby Petito: sprawa blogerki w filmie dokumentalnym >>

Jeśli potrzebujecie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny całą dobę).

Kryzysowy Telefon Zaufania – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

Telefon Zaufania Instytutu Psychologii Zdrowia – 801 889 880 (Infolinia  jest czynna codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00 z wyjątkiem świąt państwowych).

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.