Reklama
placeholder
News

Peszko i Żyła zawalczą na Clout MMA?! Skoczek może zarobić zawrotną sumę

Peszko i Żyła zawalczą na Clout MMA?! Skoczek może zarobić zawrotną sumę

fot. Instagram: @slawomirpeszko / @piotr_zyla_official

Reklama
Reklama
placeholder

Piotr Żyła i Sławomir Peszko być może już wkrótce zawalczą ze sobą na gali Clout MMA. Skoczek podobno będzie mógł liczyć na naprawdę spore wynagrodzenie, jeśli zgodzi się na propozycję.

Karolina Pisarek sprzedaje swój apartament w Warszawie. Cena powala >>

Clout MMA: walka Peszko i Żyła - informacje

W piątek 29 czerwca 2023 roku w sieci pojawiła się informacja o tym, że Piotr Żyła i Sławomir Peszko mogą zawalczyć ze sobą na Clout MMA. Gala została zaplanowana na 5 sierpnia 2023 roku. Organizatorzy zapewniają, że fani walk freak fightowych będą mogli liczyć na naprawdę dużą dawkę emocji. Walka pomiędzy 36-letnim skoczkiem narciarskim oraz 37- letnim byłym piłkarzem bez wątpienia byłaby niezwykle ważnym wydarzeniem dla wielu widzów. Jak dowiedział się portal sport.pl, Piotr Żyła mógłby spodziewać się znacznie większego wynagrodzenia za walkę, niż tego, które otrzymał za swój poprzedni sezon skoków. Miał zarobić za niego 618 tysięcy złotych. Za pojedynek ze Sławomirem Peszko skoczek podobno mógłby liczyć na wynagrodzenie w wysokości około 2 milionów złotych. 

Drugi Polak poleci w kosmos? Co wiemy o Sławoszu Uznańskim? >>

Piotr Żyła odniósł się już do plotek na temat walki ze Sławomirem Peszko w jednym z wywiadów. Skoczek skomentował je następująco:

Moja walka w MMA? Też słyszałem takie plotki. Dobre pieniądze na stole? Jak mówię, nie wiem, ale też coś takiego słyszałem. Czy widzę się we freak fightach za kilka lat? Pewnie, że tak. Jak mnie tylko kolano nie będzie boleć.

Sławomir Peszko wraz z Lexy Chaplin został jedną z twarzy federacji Clout MMA na początku czerwca 2023 roku. Były piłkarz zapowiedział, że ma zamiar wystąpić na nadchodzącej gali również jako zawodnik. Peszko nie skomentował jeszcze plotek odnośnie walki z Żyłą.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama