News

Śmierć na festiwalu muzycznym. Makabryczne odkrycie w namiocie

Śmierć na festiwalu muzycznym. Makabryczne odkrycie w namiocie

Fot. Pixabay.com

Dwie osoby zmarły na festiwalu muzycznym. Ostatniego dnia imprezy w jednym z namiotów dokonano makabrycznego odkrycia. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

Nastolatka aresztowana za imprezę. Szkody są ogromne >> 

W dniach 17-22 kwietnia 2019 roku odbywał się Rabbits Eat Lettuce. To bardzo popularny w Australii festiwal, który co roku przyciąga tłumy. Co ciekawe na imprezie można posłuchać nie tylko muzyki na żywo, lecz także poćwiczyć jogę i wziąć udział np. w warsztatach tanecznych.

Strajk nauczycieli zawieszony. Co dalej? >> 

Ostatniego dnia festiwalu na terenie Cherrabah Resort w jednym z namiotów znaleziono ciała dwóch osób. Policja natychmiast rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Wstępnie wykluczono, że do śmierci 22-letniej kobiety i 24-letniego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Przypuszcza się, że para przedawkowała narkotyki.

Australijska policja poszukuje też 37-letniego Bradleya Smitha. Mężczyzna opuścił Rabbits Eat Lettuce 21 kwietnia 2019 roku i do tej pory nie skontaktował się z bliskimi. Niewykluczone, że w momencie zaginięcia Smith był pod wpływem narkotyków.

Matura 2019: sprawdź daty egzaminów >> 

Organizatorzy Rabbits Eat Lettuce wydali oficjalne oświadczenie, w którym podkreślają, że zawsze najważniejsze było dla nich bezpieczeństwo uczestników imprezy.  Składają  też kondolencje rodzinom zmarłych i proszą o uszanowanie prywatności ich bliskich w tym trudnym czasie.

Bardzo nam przykro z powodu tej tragedii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? Into the market village we go ?????☕?? ? @scottysocials

Post udostępniony przez Rabbits Eat Lettuce (@rabbitseatlettuce)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Queensland wins the disco ???? @djlukevecchio #keepitrel

Post udostępniony przez Rabbits Eat Lettuce (@rabbitseatlettuce)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.