Reklama
placeholder
News

Smolasty & Roxie Węgiel - Nie mów, że kochasz. Nowa piosenka, mocne brzmienie!

Smolasty & Roxie Węgiel - Nie mów, że kochasz. Nowa piosenka, mocne brzmienie!

fot. instagram.com/smolasty/ fot. instagram.com/roxie_wegiel/

Reklama
Reklama
placeholder

Kilka dni temu na profilu Smolastego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym było widać dłoń położoną na jego głowie. Większość  fanów artysty domyśliła się, że ręka należy do Roxie Węgiel. Zdradził ją pierścionek lśniący na jednym z palców. Wokalistka również podzieliła się nowym kadrem na swoim profilu. Możemy zobaczyć ją w ciemnych okularach i skórzanej kurtce, a na jej ramieniu dostrzec wytatuowaną rękę. Obie te fotografie na początku były bardzo tajemnicze. Teraz jednak wszystko jest już jasne. Smolasty i Roxie Węgiel połączyli muzyczne siły.  

sanah wydała nową piosenkę. Tak brzmi utwór hip hip hura! >>

Smolasty i Roxie Węgiel nagrali wspólnie piosenkę Nie mów, że kochasz

22 lutego 2024 roku do serwisów streamingowych trafił wspólny utwór Smolastego i Roxie Węgiel zatytułowany Nie mów, że kochasz. Charakteryzuje go mocne brzmienie będące połączeniem popu i rocka. Piosenka opowiada o udawanym uczuciu i zawiedzionej miłości. 

Oboje mają na swoim koncie duety z innymi wokalistami. Smolasty m.in. z Dodą wydał utwór zatytułowany Nim Zajdzie Słońce. Roksana Węgiel natomiast zaprosiła do współpracy Beatę Kozidrak i wspólnie nagrały singiel pod nazwą Łobuz. 

Roksana Węgiel otrzymuje przerażające pogróżki. 'Daje dużo do myślenia' >>

Do utworu Nie mów, że kochasz powstał również teledysk, możecie zobaczyć go poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama