Reklama
placeholder
News

Koncert Smolastego na urodzinach? To możliwe, ale jest droższy niż Tede czy Sobota

Koncert Smolastego na urodzinach? To możliwe, ale jest droższy niż Tede czy Sobota

https://www.instagram.com/smolasty/

Reklama
Reklama
placeholder

Smolasty jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców mainstreamowych polskiej sceny muzycznej. Popularność raperowi przyniosły hity Duże oczy czy najnowszy singiel Herbata z Imbirem. Artysta często występuje na koncertach telewizyjnych czy festiwalach promując swoje utwory. Jego kalendarz jest również mocno wypełniony koncertami solowymi. Okazuje się jednak, że przyjmuje też zlecenia od osób prywatnych.

Robert Lewandowski: czego słucha? Na jego playliście m.in. Smolasty i Quebonafide >>

Smolasty - prywatny koncert: kwota, wymogi, techniczne  

Znany youtuber Dymitr Błaszczyk, twórca kanału Sprawdzam jak, na potrzeby jednego ze swoich filmów postanowił sprawdzić czy gwiazdy polskiego rapu zgodzą się wystąpić na 18-tych urodzinach. W tym celu zadzwonił m.in. do managera koncertowego Norberta Smolińskiego. Na początku mężczyzna stanowczo odmówił, ale usłyszawszy o warunkach imprezy ostatecznie podał kwotę. Za 35-minutowy występ na prywatnej uroczystości trzeba zapłacić 35 tysięcy złotych, co daje nam 1000 złotych za minutę. Do tej kwoty należy doliczyć jeszcze koszt wynajmu nagłośnienia. Raper nie zagra przy użyciu sprzętu DJ'a obsługującego całą imprezę.

Dla porównania, prywatny 45-minutowy koncert Soboty to wydatek 10 tysięcy złotych,  a Tedego od 15 do 25 tysięcy złotych. 

Skusilibyście się na taką atrakcję na swoich urodzinach?

 

@sprawdzamjak_tiktok

Czy raper Smolasty zagra na 18-stce mojego „syna”? #sprawdzamjak #foryou #fyp #dlaciebie #dc #raper #śmieszne #smolasty #polskirap #sprawdzam #ceny #osiemnastka #18 #impreza #urodziny #występ #dymitrbłaszczyk #telefon #rap #hiphop

♬ dźwięk oryginalny -

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama