News

Tiktokerzy podpalają śnieg. #burningsnowchallenge ma udowodnić spisek

Tiktokerzy podpalają śnieg. #burningsnowchallenge ma udowodnić spisek

Fot. tiktok.com/thismustbedestiny/geelovebeauty/sarahmojo

Tiktokerzy podpalają śnieg. Filmy, które pojawiają się w internecie m.in. pod hashtagiem #burningsnowchallenge mają udowodnić spisek.

Tajemniczy kanał na YouTube przewiduje śmierć znanych osób. Na liście m.in. Eminem >> 

W ostatnim czasie silne mrozy dotarły m.in. do Stanów Zjednoczonych. Najbardziej poszkodowanymi są mieszkańcy Teksasu. Podawano, że temperatura spadła tam do -17 stopni Celsjusza, co w regionie jest anomalią. Informowano, że rekordowe mrozy odcięły od prądu i ogrzewania 5 milionów ludzi. Prezydent USA Joe Biden ogłosił w Teksasie stan klęski żywiołowej.

Śnieg jest sztuczny?

W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się filmiki, które mają udowodnić, że śnieg nie jest prawdziwy. Mówi się o tym, że do ataku zimy doprowadził spisek rządu Joego Bidena albo Billa Gatesa.

Na nagraniach ludzie podpalają śnieżki za pomocą zapalniczek albo świeczek. Śnieg nie topi się, a miejscami zmienia kolor na czarny. Pojawiają się teorie, że to dowód  na to, że biały puch jest fałszywy. 

Niektóre z tych filmów mają wyjaśnić o co chodzi lub są prawdopodobnie tylko żartem internautów, jednak nie brakuje też takich osób, którzy wierzą w to, że śnieg jest plastikowy. 

Brutalne porwanie psów Lady Gagi. Padły strzały >>

Dlaczego śnieg się nie topi? Jakiś czas temu mówił o tym na YouTube Tomasz Rożek. Fizyk wyjaśnił, że temperatura zapalniczki czy świeczki jest za niska, żeby na mrozie stopić zbrylona kulkę śniegu.  Czarne plamy to z kolei efekt zanieczyszczeń, które są niespalone w procesie chemicznym i osadzają się na śniegu.

 

@geelovebeauty

##burningsnowchallenge ##snow ##burningsnow ##melt ##snowchallenge ##fyp

♬ original sound - Gabby

 

@ninjallama5

##burningsnowchallenge ##justphysics ##notbillgates ##seventhgradescience

♬ original sound - amp3435

 

 

@thismustbedestiny

What is this?! #burningsnow #burningsnowchallenge #chemicalsnow #blacksnow #soweird #strangerthings #whatsgoingon #burntsnow

♬ original sound - Destiny

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.