Reklama
placeholder
News

Najlepsze memy o Snoop Doggu i paleniu marihuany. Takiego zapamięta go historia

Najlepsze memy o Snoop Doggu i paleniu marihuany. Takiego zapamięta go historia

fot. instagram.com/make_life_harder/ fot. commons.wikimedia.org/ Jørund Føreland Pedersen/ - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Snoop_Dogg_performing_at_Hovefestivalen_2012.jpg

Reklama
Reklama
placeholder

Niedawno Snoop Dogg zszokował świat swoją deklaracją dotyczącą rzucenia palenia jointów. Reakcja internautów na to oficjalne oświadczenie jest bardzo różna: szanują tę decyzję, drwią z rapera, a jeszcze inni zapełniają czas wolny masowym produkowaniem memów z 52-latkiem i marihuaną w roli głównej. Grafiki, które tworzy obecnie większość zainteresowanych tematem, potrafią rozbawić do łez.

Snoop Dogg RZUCA palenie jointów. Wydał oświadczenie >> 

Snoop Dogg rzuca palenie jointów, a fani odpowiadają memami

16 listopada 2023 roku Snoop Dogg ogłosił, że rozstaje się ze swoim zielonym "przyjacielem", czyli kompletnie rezygnuje z palenia marihuany. Podobno nie była to łatwa decyzja, a nakłoniły go do jej podjęcia m.in. rozmowy z rodziną. Raper poprosił o uszanowanie jego wyboru i prywatności w tym czasie.

Dla części fanów ta informacja jest abstrakcyjna, przez co na razie nie potrafią się z nią oswoić. 52-latek od lat był kojarzony ze swobodnym podejściem do tej używki. Wiele osób w komentarzach pod informacyjnym postem Snoop Dogga uznało, że to koniec pewnej ery, a nawet i świata. Odpowiedzią internautów na oficjalne oświadczenie rapera są... memy, których ilość jest wręcz przytłaczająca. Dlatego poniżej przedstawiamy zaledwie kilkanaście z nich.

Dajcie znać, który rozbawił Was najbardziej!

fot. instagram.com/michalmarszal/

fot. instagram.com/michalmarszal/

fot. instagram.com/make_life_harder/

fot. instagram.com/make_life_harder/

fot. Twitter/Hawks/

fot. Twitter/WIZARD/

fot. Twitter/POPULAR SIDES/

fot. Twitter/HZN RAP/

fot. Twitter/JoeyDoge42069/

 

fot. Twitter/ToYourEyes/

fot. Twitter/Smaguash/

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama