Reklama
placeholder
News

Snoop Dogg RZUCA palenie jointów. Wydał oświadczenie

Snoop Dogg RZUCA palenie jointów. Wydał oświadczenie

fot. instagram.com/snoopdogg/ fot. YouTube/ Wiz Khalifa/

Reklama
Reklama
placeholder

Snoop Dogg oficjalnie rzucił palenie jointów, co niemalże wprawiło cały internet w osłupienie. Raper, który jest przede wszystkim kojarzony ze swoim swobodnym podejściem do trawki, z którą przez wiele lat się nie rozstawał, wydał oświadczenie w sprawie. Fani są mocno zszokowani, a niektórzy uważają nawet, że Snoop Dogg bez jointów nie jest do końca sobą.

Tupac otrzymał własną ulicę. Gdzie? >>

Snoop Dogg po latach zrezygnował z palenia jointów. Fani nie kryją zdziwienia

Potocznie, gdy chcemy podkreślić znikome prawdopodobieństwo jakiegoś zdarzenia, mówimy m.in., że prędzej "krowy zaczną latać" lub "piekło zamarznie", nim to się wydarzy. 16 listopada 2023 roku to dzień, który przejdzie do historii, ponieważ wtedy właśnie niemożliwe stało się możliwe. Snoop Dogg po długich rozterkach i rozmowie z rodziną postanowił rzucić palenie jointów. Dwukrotnie poprosił fanów, by uszanowali jego decyzję i prywatność w tym czasie. Internauci odpowiadają niedowierzaniem, a także licznymi memami związanymi z legendarną postacią show-biznesu i marihuaną.

Jak można wyczytać w sekcji komentarzy:

Oficjalnie żyjemy w nowym świecie

Ktoś, kto kręcił mu blanty, jest bezrobotny na całe życie 💀💀💀

Snoop bez dymu jest jak orzeszek bez galaretki

To jest niemożliwe

Wypalił tyle, że będzie latał aż do śmierci...

Koniec ery

Co ciekawe, decyzja 52-latka może wiązać się również z koniecznością zwolnienia osoby, która od lat zajmowała się skręcaniem dla niego jointów. W ubiegłym roku było również głośno o podwyżce, jaką otrzymała od Snoop Dogga w związku z inflacją. Raper, który za tę czynność płacił wcześniej 50 000 dolarów rocznie, czyli około 200 tysięcy złotych, nie poinformował jednak, o ile zwiększyła się wypłata jego osobistego "asystenta ds. skrętów". 

Kobieta urodziła dziecko na koncercie 50 Centa. Raper nie przerwał występu >>

Snoop Dogg - oświadczenie

Snoop Dogg opublikował oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że jego wieloletnia "przyjaźń" z jointami dobiegła końca. Fani w komentarzach przyznali, że nie spodziewali się takiej decyzji, a nawet zastanawiali się nad tym, czy konto 52-latka zostało zhakowane.

Jak napisał Snoop Dogg w poście 16 listopada 2023 roku:

Po długich rozterkach i rozmowach z moją rodziną postanowiłem rzucić palenie. Proszę, uszanujcie moją prywatność w tym czasie.

Dzień później, raper powtórzył swoją prośbę, ponownie prosząc o uszanowanie jego prywatności już w kolejnym poście. Być może miało to związek z naporem wiadomości od zainteresowanych powodem jego decyzji. 

Jak myślicie - to żart ze strony rapera czy naprawdę postanowił zrezygnować z używki?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama