News

Bajka o Spice Girls: to będzie hit na miarę Frozen? Co już wiemy?

Bajka o Spice Girls: to będzie hit na miarę Frozen? Co już wiemy?

Fot. Instagram.com/spicegirls

Powstanie bajka o zespole Spice Girls! Czy animacja okaże się hitem na miarę Frozen? Sprawdźcie co już wiemy o nowej produkcji i sami oceńcie.

Spice Girls: dziewczyny miały ze sobą romans?! Wyznanie po latach >> 

Spice Girls – będzie bajka o zespole

Po prawie 20 latach od zakończenia kariery Spice Girls postanowiły wrócić na scenę. Pod koniec 2018 roku ogłosiły nawet trasę koncertową. Grupa gra jednak w okrojonym składzie, bo na powrót do zespołu nie zdecydowała się Victoria Beckham.

Minitrasa koncertowa Spice Girls po Wielkiej Brytanii potrwa do 15 czerwca 2019. Bardzo możliwe, że zespół wyruszy w kolejne trasy – tym razem po całym świecie. Dla tych, którzy nie mogą usłyszeć ich na żywo Spice Girls przygotowały jeszcze jedną niespodziankę.

Kraina lodu 2 - nowy zwiastun. Poszukiwanie prawdy o Elsie! >> 

Pojawiły się informacje, że dziewczyny ze Spice Girl będą bohaterkami filmu animowanego. Według doniesień wszystkie członkinie zespołu (również Victoria Beckham) są zaangażowane w prace nad produkcją. Użyczą też głosu swoim animowanym bohaterkom. Mówi się, że prace nad bajką dopiero się zaczęły, ale wszystkie członkinie Spice Girls podpisały już umowy z wytwórnią Paramount Animation, która wypuści animację.

Hit Spice Girls powraca po 20 latach! I pomaga dziewczynom na całym świecie! >> 

Bajka o Spice Girls ma opowiadać historie Melanie Brown, Victorii Beckham, Melanie Chisholm, Geri Halliwell i Emmy Bunton. Według zapowiedzi, w produkcji pojawią się nie tylko dobrze znane hity zespołu, lecz także ich najnowsze kawałki.

Nie wiadomo jeszcze kto wyreżyseruje film o Spice Girls. Za scenariusz ma odpowiadać Karen McCullah i Kirsten „Kiwi” Smith. Jako producenta animacji podaje się menadżera Simona Fullera, który pracował m.in. z Davidem Cookiem, Adamem Lambertem i oczywiście zespołem Spice Girls.

Kiedy premiera animacji o Spice Girls? Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie film pojawi się w kinach w 2020 roku.

Sucker na szkolnych instrumentach. Jonas Brothers z niezwykłą ekipą! >>

Biorąc pod uwagę, że Spice Girls zyskały miano najbardziej kasowego girlsbandu świata, bardzo prawdopodobne, że bajka o nich też pobije rekordy popularności. Przypomnijmy, że do tej pory najbardziej dochodową animacją w historii kina jest Kraina Lodu (Frozen). Na całym świecie film inspirowany luźno Królową Śniegu zarobił ponad 1 276 000 000. Premiera drugiej części Frozen zaplanowana jest na 27 listopada 2019 roku. 

Czy bajka o Spice Girls pobije rekord Frozen? Dowiemy się za jakiś czas… ?

Chcielibyście zobaczyć film o Spice Girls?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's a SPICE WORLD ? #SpiceWorld2019

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Friday mooooood ??

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So tell me what you want, what you really really want!!

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Colours of the world ? ⁣⠀ Spice up your life! ✌️

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZIG-A-ZIG-AH

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj