Reklama
placeholder
News

Spice Girls spotkały się na urodzinach Victorii Beckham. To się nazywa reunion

Spice Girls spotkały się na urodzinach Victorii Beckham. To się nazywa reunion

fot. IMDb

Reklama
Reklama
placeholder

Spice Girls po latach znów połączyły siły. Członkinie zespołu spotkały się na 50. urodzinach Victorii Beckham.

Zespół Spice Girls powstał w 1994 roku. Victoria Beckham, Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Geri Horner wspólnie stworzyły wiele hitów, które do dziś można usłyszeć na niejednej imprezie. Bez wątpienia należy do nich piosenka Wannabe, czyli debiutancki singiel zespołu, który zdobył pierwsze miejsce list przebojów w aż 37 krajach. Ogromną popularnością do dziś cieszy się też utwór pod tytułem Stop. To właśnie tę piosenkę członkinie Spice Girls zaśpiewały na 50-tych urodzinach Victorii Beckham. 

Sia z Paris Hilton w utworze Fame Won't Love You. Jej córka zadebiutowała w teledysku >>

Tak wyglądał reunion Spice Girls. Zaśpiewały Stop

W sobotę 20 kwietnia 2024 roku Victoria Beckham zorganizowała imprezę z okazji swoich 50-tych urodzin w klubie Oswald's w Londynie. Nie zabrakło na niej wszystkich wokalistek z zespołu Spice Girls. Poza Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Geri Horner Victorii towarzyszył między innymi jej mąż, czyli David Beckham. Piłkarz podzielił się w mediach społecznościowych nagraniem, na którym koleżanki z zespołu tańczą i śpiewają swój wielki hit Stop.

Harry Styles dostał 8000 kartek od fanki. Stalkerka skazana >>

Przypominamy, że Victoria Beckham ostatni raz wystąpiła ze swoimi koleżankami z zespołu w 2012 roku. Spice Girls pojawiły się wtedy na ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie. Na urodzinach Victorii wokalistki udowodniły, że pomimo upływu lat nie zapomniały swojej słynnej choreografii do piosenki Stop. Poza wspólnym występem członkinie zespołu miały też okazję zapozować do wspólnego zdjęcia, którym Victoria Beckham podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Podpisała je:

Najlepszym prezentem było dla mnie to, że znów mogłam się z wami spotkać! Dziękuję wszystkim moim przyjaciołom i rodzinie za wspólne świętowanie. Buziaki! xxx

Oto jak wyglądał reunion zespołu Spice Girls:

 

 

Spice Girls - Stop [TELEDYSK]

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama