Reklama
placeholder
News

Harry Styles dostał 8000 kartek od fanki. Stalkerka skazana

Harry Styles dostał 8000 kartek od fanki. Stalkerka skazana

fot. instagram.com/lloyddddddddddddddddd/

Reklama
Reklama
placeholder

Myra Carvalho, kobieta, która prześladowała Harry'ego Stylesa, została skazana na więzienie i zakaz oglądania jego występów.

Myra Carvalho, która stawiła się przed sądem  w Harrow w Londynie, prześladowała piosenkarza przez wysłanie mu 8000 kartek w niecały miesiąc.

Pierwsze zdjęcie Harry'ego Stylesa z obciętymi włosami. Tym razem nie z ukrycia >>

Sąd podał do wiadomości, że kobieta została skazana na 14 tygodni pozbawienia wolności po tym, jak we wtorek przyznała się do zarzutu prześladowania wiążącego się ze wzmożonego stanem niepokoju.

Na Carvalho nałożono także 10-letni zakaz zbliżania się, której oznacza, że nie wolno jej uczestniczyć w żadnym wydarzeniu, na którym występował będzie Styles.

Na Carvalho, która przebywa obecnie w hostelu w południowo-zachodnim Londynie, nałożono również zakaz kontaktowania się z piosenkarzem, zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio.

Sąd zadecydował też, że nie wolno jej wkraczać na obszar północno-zachodniego Londynu i nakazano jej zapłacić dodatkową opłatę w wysokości 134 funtów.

Harry Styles uderzony w twarz na koncercie. Jest wideo >>

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii Carvalho wysłała Harry'emu Stylesowi odręcznie pisane listy i zamówiła dla niego przez Internet serię pocztówek, które zostały wysłane na jego adres.

Prokuratura podała, że spośród 8000 wysłanych kartek część to kartki weselne, a dwa z listów zostały dostarczone przez nią osobiście na adres Stylesa.

Carvalho jest obywatelką Brazylii, która od grudnia przebywa w Wielkiej Brytanii. Sąd poinformował, że jej rodzina nie wiedziała, że wyjechała z kraju.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama