News

Twój rok w Spotify: jak sprawdzić czego najczęściej słuchaliście?

Twój rok w Spotify: jak sprawdzić czego najczęściej słuchaliście?

Fot. Pixabay.com

Jak wyglądał Twój rok na Spotify? Jak sprawdzić czego najczęściej słuchaliście w ostatnich dwunastu miesiącach? Zobaczcie!

Rihanna i A$AP Rocky są parą?! >>  

Koniec roku za pasem, a to świetna okazja do podsumowań – również tych muzycznych! Dzięki aplikacji Spotify w łatwy sposób możecie sprawdzić jakich artystów i kawałków słuchaliście najchętniej w 2020 roku.

Spotify: podsumowanie roku. Jak znaleźć? 

Jak zobaczyć własne podsumowanie roku na Spotify? To całkiem proste! Zalogujcie się na swoje konto w aplikacji. Na stronie głównej powinno pojawić się „Podsumowanie Roku 2020”. Później wystarczy kliknąć „zobacz” i sprawdzić jacy artyści i jakie single królowały na Waszej playliście.

Spotify pokaże Wam też liczbę odkrytych wykonawców, ulubione gatunki muzyczne, utwór, który był Waszym numerem jeden w 2020 roku i kilka innych ulubionych tytułów. Dowiecie się nawet jaka muzyczna dekada była według Was tą najlepszą.

Jeśli słuchacie podcastów – ich też nie zabraknie w zestawieniu. Spotify przypomni Wam te, które najbardziej wciągnęły Was w mijającym roku. Dowiecie się nawet jak długo ich słuchaliście!

Reżyserka 365 dni nakręci kolejny erotyk! O czym będzie? >>

Na koniec poznacie swoją listę pięciu ulubionych artystów mijającego roku i zobaczycie ile trwały Wasze „muzyczne chwile” na Spotify. :-)

Jeśli chcecie, możecie pochwalić się swoim podsumowaniem 2020 roku na przyład na InstaStory. Wystarczy, że klikniecie „udostępnij”.

Jak wyglądał Wasz 2020 rok? 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.