News

Reżyserka 365 dni nakręci kolejny erotyk! O czym będzie?

Reżyserka 365 dni nakręci kolejny erotyk! O czym będzie?

fot.instagram.com/bbialowas

Reżyserka 365 dni nakręci kolejny erotyk! O czym będzie produkcja, którą zajmie się Barbara Białowąs?

Barbara Białowąs jest dobrze znana polskim widzom. W 2012 roku wyreżyserowała film Big Love, a w tym roku na nasze ekrany trafiła adaptacja książki Blanki Lipińskiej 365 dni. Produkcja pojawiła się w bibliotece Netflixa, co pozwoliło na dotarcie do światowej widowni. Szybko okazało się, że 365 dni jest wielkim hitem na platformie, choć nie obyło się bez kontrowersji i zarzutów o gloryfikowanie przemocy czy gwałtu.

365 Dni: kolejne petycje o usunięcie filmu z Netflixa! Słuszne? >>

Barbara Białowąs nakręci kolejny erotyk

Praca przy filmie 365 dni nie była opłacalna tylko dla odtwórców głównych ról. Dostrzeżona została także Barbara Białowąs. Według informacji portalu Deadline już wkrótce reżyserka wejdzie na plan kolejnej produkcji erotycznej. Białowąs stanie za kamerą adaptacji książki Wyzwanie, której autorką jest Vanessa Fewings.

Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej reżyserki do zekranizowania mojej powieści. Dzieli ze mną tę samą wizję filmowej adaptacji i wiem, że fani mojego książkowego cyklu będą oszołomieni! – stwierdziła Vanessa Fewings.

Michele Morrone w gorącej sesji zdjęciowej! [FOTO, WIDEO] >>

Wyzwanie: o czym jest książka?

Jaka jest fabuła książki Wyzwanie?

Pierwsza książka z serii opowiada historię młodej dziewczyny, Mii Lauren, która rozpoczyna nową pracę w sekretnym klubie BDSM. Pikanterii dodaje fakt, żeby do tego miejsca przychodzi elita Los Angeles. Główna bohaterka szybko wdaje się w romans z Cameronem Colem, właścicielem klubu i wybitnym psychiatrą, który opracował unikalną, erotyczną metodę leczenia.

365 DNI: data premiery drugiej części filmu już znana! Blanka Lipińska potwierdza >>

Obejrzelibyście filmową adaptację Wyzwania?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.