Reklama
placeholder
News

Ile kosztują akcje Ekipy Friza? - sprostowanie informacji o wartości EKIPA Holding

Ile kosztują akcje Ekipy Friza? - sprostowanie informacji o wartości EKIPA Holding

fot. Instagram: @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Łukasza Wojtyca, prezes zarządu EKIPA Holding, odniósł się do doniesień prasowych, w tym artykułu opublikowanego w serwisie 4FUN.TV 22 marca 2023 r., odnośnie obecnej wartości akcji spółki, doprecyzowując interpretację komunikatu o obniżeniu przez EKIPA Holding swojej wyceny z 238,39 mln zł we wrześniu 2022 r. do 21,46 mln zł w marcu 2023, czyli 90% początkowej wartości.

"Wycena EKIPY nie uległa zmianie. (...) w bilansie EKIPY została wykazana obecnie tylko wartość firmy formalne przejmującej czyli BBI, która na dzień połączenia wynosiła 21,46 mln złotych. EKIPA ma większość w Holdingu i prowadzi działalność opercyjną więc nadal utrzymuje swoją wartość. To dobrze odzwierciedla specyfikę działalności EKIPY, a jednocześnie taka jednorazowa zmiana w bilansie uwolni Spółkę od księgowych strat, jakie były ponoszone na skutek ogromnych odpisów amortyzacyjnych (...)"

Publikujemy w związku z tym sprostowanie wcześniejszych informacji, wynikających z interpretacji komunikatów EKIPA Holding, przedstawiając pełną treść stanowiska spółki. Oświadczenie prezesa zarządu EKIPA Holding:

Trzeba przyznać, że EKIPA, jej content i produkty tej marki, mimo perturbacji związanych ze składem, wciąż cieszą sie ogromnym zainteresowaniem. Pisaliśmy m.in. o lodach EKIPY czy pączkach EKIPY, które są znanymi produktami na rynku słodyczy.

 

Redakcja online 4FUN.TV

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama