News

Tribbs – kim jest artysta, który bierze na tapet polskie klasyki?

Tribbs – kim jest artysta, który bierze na tapet polskie klasyki?

fot. Instagram.com/tribbs_music

Tribbs to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów. Kim jest artysta, który stworzył swoją wersję m.in. hitu Krzysztofa Krawczyka? 

Viki Gabor i jej mama zaśpiewały razem wielki hit. Kim jest Ewelina Gabor? >>

Tribbs – imię i nazwisko

Tribbs tak naprawdę nazywa się Mikołaj Trybulec.

Tribbs – wiek

Tribbs ma 26 lat.

Tribbs – piosenki. Polskie klasyki w nowej odsłonie

Tribbs postanowił wziąć na warsztat klasyki polskiej muzyki i zaprezentować je w nowej, odświeżonej odsłonie. Jego wersja przeboju Krzysztofa Krawczyka – Ostatni raz zatańczysz ze mną – ma w tej chwili na YouTube 23 miliony wyświetleń. Tribbs nagrał nowoczesną odsłonę hitu wspólnie z Kubańczykiem.

Inne kultowe kawałki, które przerobił Tribbs to Bal wszystkich świętych Budki Suflera i Dzieci Wybiegły Elektrycznych Gitar.

Jakiś czas temu Tribbs, wspólnie z VAMERO i Philipem Strandem, wypuścił numer Ghost, który też osiągnął olbrzymi sukces.

Piosenki na bal ósmych klas. Lista zaskakuje nie tylko boomerów? >>

Tribbs – Linia Nocna

W 2017 roku Tribbs i Monika „Mimi” Wydrzyńska stworzyli duet Linia Nocna. Ich debiutem był singiel Znikam na chwilę. Jakiś czas później wydali long play o tym samym tytule. Znikam na chwilę był nominowany do Fryderyków 2019 w kategorii elektronika. W 2020 roku ukazał się kolejny krążek – Szepty i dropy.

W 2021 roku Linia Nocna wydała singiel Tosty, a w styczniu 2022 – Balladę do płakania w aucie.

Tribbs – Eurowizja

Tribbs współpracował z wieloma gwiazdami. To: Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Margaret, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Sound'n'Grace, Smolasty, Cleo, Natalia Szroeder czy Laidback Luke. 

Tribbs jest współautorem utworów dla Olivera Heldensa, zwycięzcy Eurowizji 2019 Duncana Laurence'a oraz propozycji na konkurs (Czechy 2019, Hiszpania 2020, Austria 2021). Tribbs jest też współodopowiedzialny za singiel River, z którym Krystian Ochman reprezentował Polskę na Eurowizji 2022. 

Dawid Podsiadło – POST już dostępny. To pierwszy singiel z płyty >>

Muzyczne inspiracje Tribbs czerpie od Aviciiego. Inni DJ-e, których szczególnie ceni to Calvin Harris i DJ Ellis.

Tribbs – sport, MMA

Tribbs jest producentem i muzykiem (grał na basie), ale zajmował się też sportem. W gimnazjum trenował siatkówkę, a jako 18-latek zaczął ćwiczyć MMA i kontynuował to przez rok. W 4FUN LIVE powiedział, że dało mu to dużo pewności siebie. Przyznał, że lubi rywalizować w sporcie, ale w muzyce ściga się sam ze sobą.

Tribbs – nowa piosenka

Tribbs zapowiedział, że niedługo światło dzienne ujrzy jego kolejny duet z Kubańczykiem. Mikołaj Trybulec szykuje też zagraniczny kawałek. Nie wyklucza, że wypuści kiedyś kawałek, w którym sam zaśpiewa. Prawdopodobnie singiel będzie po polsku.  

Małgorzata Rozenek, Ania Lewandowska, Iga Świątek czy Julia Wieniawa - która jest 'cenniejsza'? >>

Tribbs – Instagram

Instagram Tribbsa to @tribbs_music.

 

 

@4fun.tv OSTATNI RAZ ZATAŃCZYSZ ZE MNĄ… 💃 @Tribbs Music o @Kubanczyk i przeróbce hitu Krzysztofa Krawczyka 😎 #zatanczyszzemnajeszczeraz #tribbs #kubanczyk ♬ dźwięk oryginalny - 4FUN.TV

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.