News

Steve Aoki drugim headlinerem Music Power Explosion!

Steve Aoki drugim headlinerem Music Power Explosion!

fot. materiały prasowe

Okrzyknięty tytułem najlepszego amerykańskiego DJ-a w plebiscycie DJ Times, Steve Aoki wystąpi jako jeden z headlinerów Music Power Explosion 13 lipca na Stadionie Wrocław. To będzie eksplozja muzyki elektronicznej i gigantyczne show. Podczas wrocławskiej imprezy na jednej scenie wystąpią czołowi artyści mieszanki różnych gatunków. Obok Aokiego gwiazdą będzie Tiësto. Organizatorem festiwalu jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

Elektryzująca osobowość, twórca z pogranicza gatunków electro house, dubstep i progressive house, jeden z najbardziej charakterystycznych artystów świata muzyki elektronicznej wystąpi na kolejnej edycji Music Power Explosion. Jego twórczość to już nieodzowna część największych imprez na całym świecie. Hity „Just Hold On”, „Boneless”, „Azukita” i genialne produkcje z udziałem światowych gwiazd, takich jak: Linkin Park, Dimitri Vegas, Willi William, czy Fall Out Boy to tylko część ogromnego dorobku artysty.

Od lat zajmuje miejsce w pierwszej 10 najlepszych DJ-ów plebiscytu DJ MAG. Na szczyt rankingów amerykańskich dotarł już w 2015 roku, kiedy DJ TIMES przyznało mu prestiżowe pierwsze miejsce.

Ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i właściwie niekończącą się listę remiksów. Za album "Wonderland" zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Electronic/Dance Album w 2013 roku. Spotkanie z nim gwarantuje niezapomniane wrażenia - zapewnia Agnieszka Konieczny, dyrektor muzyczny 4FUN.TV.

Steve Aoki koncertuje na największych festiwalach świata, takich jak Tomorrowland, Ultra Music, Coachella czy Electric Daisy. Jest tez znanym i lubianym rezydentem najbardziej prestiżowych klubów Las Vegas i Ibizy. Corocznie daje ponad 250 niezwykle energicznych setów, a jego potężne trasy koncertowe obiegają cały świat. Nic więc dziwnego, że nie mogło go zabraknąć tym razem w Polsce na Music Power Explosion.

Obiecaliśmy najwyższy poziom, więc dotrzymujemy słowa. Steve Aoki będzie jednym z głównych headlinerów festiwalu Music Power Explosion. Razem z nim tego dnia na scenie pojawi się również Tiësto. To jednak nie koniec, mamy jeszcze kilka solidnych niespodzianek - zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Festiwal odbędzie się 13 lipca 2018 roku na wrocławskim Stadionie Miejskim i zgromadzi czołówkę artystów muzyki elektronicznej na jednej scenie. Wejściówki na Music Power Explosion będzie można nabyć poprzez strony prestigemjm.com i eBilet.pl. Bilety trafią do sprzedaży 23 marca o godzinie 12:00.

 

Zobacz też: Tiësto wystąpi we Wrocławiu na Music Power Explosion! Wybieracie się?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj