Reklama
placeholder
News

Stifler napisał… książkę. 'Kryształowy Chłopak' to jego biografia

Stifler napisał… książkę. 'Kryształowy Chłopak' to jego biografia

fot. instagram.com/stifler16cm/

Reklama
Reklama
placeholder

Stifler napisał książkę. Jest to biografia, której tytuł to Kryształowy Chłopak. Brzmi intrygująco? :-)

Stifler zasłynął dzięki programowi Warsaw Shore. Celebryta tak naprawdę nazywa się Damian Zduńczyk. Opinia publiczna poznała go nie tylko dzięki wybrykom w reality-show, ale także dziwnym wyznaniom i poczynaniom poza programem.

Stifler ma nowe tatuaże NA TWARZY! Pasują mu? >>

Stifler: Kryształowy Chłopak - szczegóły

Kiedyś Stifler pochwalił się, że posiada przyrodzenie o długości 42 centymetrów. Szokująca informacja szybko okazała się nieprawdą, bo celebryta uściślił, że ma na myśli tatuaż na swoim udzie.

Ostatnio Zduńczyk ponownie zabłysnął w sieci. Mężczyzna udostępnił na swoim profilu nowe zdjęcie, na którym pochwalił się nowymi tatuażami na twarzy. Teraz czoło Stiflera zdobi popularne w internecie „XD”.

Jednak to nie koniec rewelacji z życia celebryty. Okazało się, że Stifler wydaje biografię. W książce o tytule Kryształowy Chłopak opowiada, między innymi, o narkotykach.

Karetka zabrała mnie do szpitala, gdzie kroplówki postawiły mnie na nogi. Nasączali mnie 3 godziny, ale zanim wstałem, czułem się naprawdę jak gówno. W szpitalu musiałem powiedzieć, co brałem. Skłamałem, że koks niewiadomego pochodzenia, którym ktoś poczęstował mnie w klubie. Bałem się narobić syfu właśnie teraz, jak wszystko tak dobrze zaczęło się kręcić i stałem się rozpoznawalny – możemy przeczytać w udostępnionym fragmencie na Instagramie. 

Jak podaje serwis pudelek.pl premiera książki odbędzie się 1 grudnia 2020 roku. Ta data jest ważna dla Zduńczyka, bo jest ona rocznicą odstawienia narkotyków przez celebrytę. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda na gorących zdjęciach >>

Kupicie książkę Stiflera?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama