Reklama
placeholder
News

Sting – bilety na koncerty w Polsce 2024 w sprzedaży. Jakie są ceny?

Sting – bilety na koncerty w Polsce 2024 w sprzedaży. Jakie są ceny?

fot. Facebook.com/Live Nation Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Sting wystąpi w Polsce w 2024 roku na dwóch koncertach. 6 czerwca legendarny artysta zagra w Ergo Arenie w Gdańsku, a dzień później, 7 czerwca, w Atlas Arenie w Łodzi. 

17-krotny zdobywca nagrody Grammy nie zwalnia tempa. Sting przyjedzie do Polski w ramach swojej nowej światowej trasy koncertowej. 

Jak czytamy o wydarzeniu:

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych kultowych utworów.

Ukraińska gwiazda Eurowizji na liście poszukiwanych przez Rosję >>

Sting w Polsce 2024: bilety, ceny biletów

Bilety na Stinga trafiły do przedsprzedaży 22 listopada 2023 roku. O godzinie 10:00 wejściówki mogli zakupić klienci Citi Handlowego, a od 12:00 swoją szansę mają Ci korzystający z portalu Ticketmaster. Sprzedaż oficjalna rusza 24 listopada na stronie Live Nation.

Ceny biletów na Stinga zaczynają się od 349 złotych i kończą w Gdańsku na 1840 złotych, a w Łodzi na 1725 złotych. To ceny za trybuny. Z kolei miejsce na płycie to koszt 399 złotych w obydwóch lokalizacjach. Artykuł będzie aktualizowany. 


 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama