News

Aktor Stranger Things w POLSKIM FILMIE!

Aktor Stranger Things w POLSKIM FILMIE!

Fot. Wikimedia Commons/Lowtrucks

Aktor serialu Stranger Things w polskim filmie! Kogo i gdzie zobaczymy? Poznajcie szczegóły.

Antek Królikowski w scenach łóżkowych u Vegi. Film Pętla ma dwa zwiastuny [WIDEO] >> 

Alec Utgoff w filmie Śniegu Już Nigdy Nie Będzie

Śniegu Już Nigdy Nie Będzie to nowy film w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, która scenariusz do niego napisała wspólnie z Michałem Englertem. Niedawno poinformowano, że produkcja została zakwalifikowana do tegorocznego Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

W roli głównej w Śniegu Już Nigdy Nie Będzie  zobaczymy 34-letniego Aleca Utgoffa, którego widzowie mogą znać z roli doktora Alexeia w trzecim sezonie serialu Netflixa – Stranger Things. Oprócz ukraińsko-angielskiego aktora w obsadzie pojawili się m.in. Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Katarzyna Figura, Weronika Rosati, Krzysztof Czeczot i Andrzej Chyra.

Chucky - serial o laleczce zdecydowanie dla dorosłych >>

O czym jest Śniegu Już Nigdy Nie Będzie? Jak podają portale, to historia imigranta z Ukrainy, który zdobywa w Polsce posadę masażysty na strzeżonym osiedlu. Mężczyzna szybko staje się źródłem inspiracji i pożądania oraz powiernikiem dla swoich bogatych klientów. 

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od "gorszego" świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich – czytamy na stronie onet.pl.

Podaje się, że na początku film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta nosił tytuł Wonder Żenia.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Stranger Things Day! #strangerthingsday

Post udostępniony przez Alec Utgoff (@alec_utgoff)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.