Reklama
placeholder
News

Strefa Kibica w Warszawie czeka na widzów Euro 2024. Gdzie i czy jest bezpłatna?

Strefa Kibica w Warszawie czeka na widzów Euro 2024. Gdzie i czy jest bezpłatna?

fot. Wikimedia Commons/Adam Kliczek, http://memoriesstay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Startują rozgrywki UEFA EURO 2024, a dzięki udziałowi polskiej reprezentacji dla Polaków również szykują się wielkie emocje. Oczywiście większość z nas mecze naszych orłów obejrzy w domowym zaciszu, ale dla tych, którzy pragną oglądać w towarzystwie setek kibiców przygotowano specjalną strefę. Gdzie można ją znależć i jakie zasady wstępu obowiązują?

Warszawska Strefa Kibica przy PGE Narodowym zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski. Strefa Kibica będzie zlokalizowana na błoniach tego największego stadionu w Polsce. Specjalnie przygotowany telebim gwarantuje doskonałą jakość transmisji meczów, a liczne strefy wypoczynkowe, punkty gastronomiczne i atrakcje dla dzieci sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

EURO 2024: harmonogram meczów. Kiedy gra Polska? >>

Kiedy działa Strefa Kibica w Warszawie i jaki jest koszt wstępu?  

Strefa Kibica czeka na kibiców podczas wszystkich grupowych meczów Polaków - pierwsze starcie z Holandią zaplanowano na niedzielę 16 czerwca o godzinie 15:00. Kolejne emocjonujące pojedynki to mecze z Austrią 21 czerwca o 18:00 i z Francją 25 czerwca o 18:00. Na terenie będzie mogło zebrać się maksymalnie 10 tysięcy kibiców, a wejście możliwe jest na 3 godziny przez rozgrywką. Wstęp jest bezpłatny, dlatego warto dołączyć do tego wydarzenia i wspólnie wspierać naszą drużynę! 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama