News

Suntago – opinie pierwszych gości Park of Poland

Suntago – opinie pierwszych gości Park of Poland

Największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej Suntago jest już otwarty. Mamy dla Was opinie pierwszych gości Park of Poland!

Zmiany w maturach. Będzie trudniej >>

Suntago w Mszczonowie – co to?

Suntago w Mszczonowie to największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej. Park of Poland położony jest w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów. Na terenie parku znajduje się:

•    18 basenów,
•    32 zjeżdżalnie (najdłuższa ma ponad 300 metrów!),
•    12 saun,
•    13 gabinetów spa,
•    8 tysięcy szafek dla gości,
•    30 stopni Celsjusza w środku,

Budynek, a raczej szklana kapsuła, podzielony jest na strefy. Saunaria i Relax dostępne są tylko dla osób powyżej 16. roku życia. W Jamango znajdują się zjeżdżalnie, brodzik i specjalne baseny. To właśnie w tej strefie będą mogły szaleć dzieci.
 
Na terenie parku wodnego znajduje się 740 prawdziwych palm, które przyjechały z Kostaryki, Malezji i Florydy.
 
Dla zmotoryzowanych gości przed budynkiem znajduje się parking, na którym zmieści się 2500 tysiąca aut. Dla osób, które nie mają auta, Suntago oferuje autobusy, które będą kursować co 15 minut z centrum Warszawy.

SUNTAGO otwarte! Ile kosztuje i jak wygląda gigantyczny park wodny? [ZDJĘCIA, CENNIK, STREFY]

Park Wodny w Mszczonowie – opinie gości

Oficjalne otwarcie Park of Poland odbyło się 20 lutego 2020 roku. Mamy dla Was opinie pierwszych gości Parku Wodnego w Mszczonowie. Czy warto odwiedzić Suntago?

Super miejsce, nowe, w końcu w Polsce, nie wygórowane ceny, świetna obsługa, klimat, wiele stref zabaw i wypoczynku każdy coś znajdzie dla siebie.

Przereklamowane, długo czekałem na to miejsce. Jeśli ktoś nigdy nie był na takim obiekcie może mu się podobać. Poziom niski...

Opinie jak opinie, miejsce jest super ? Brawo Suntago plus 5 rating*****. Jak odpalicie tor kajakowy to chyba u was zamieszkamy.

Super że dwie strefy od lat 16 - brak wrzasków, biegania tylko relaks.

Miejsce z perspektywą ale musi być dopracowane. Do Energylandii mu jeszcze daleko. Sporo rzeczy do dopracowania.

Super sprawa. Największy aquapark w Europie 

I to w naszym kraju. Ceny wcale nie są wygórowane, są odpowiednie dla takiego obiektu - przecież tam się nie chodzi co weekend.

Najlepszym punktem tego parku jest strefa relaksu bez dostępu dla dzieci- cisza, spokój, dużo wolnych leżaków, przyjemny wystrój i dobre drinki. Jeśli chodzi o strefę ogólnodostępną to dużo ludzi i towarzyszący temu nieprzyjemny hałas.

Perfecto miejsce na odpoczynek w pracy i nie tylko na chwilę obecną mam nadzieję że to właśnie dzięki temu będzie można zobaczyć na własne oczy i na świecie jest to bardzo dobry punkt komunikacyjny.

Byłyśmy było mega cudownie tylko brak zegarów stresowal ale podobno szczęśliwi czasu nie licza ;))

Wybieracie się do Park of Poland?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj