Reklama
placeholder
News

Swedish House Mafia w grze Roblox. Przygotowali wyjątkowy koncert

Swedish House Mafia w grze Roblox. Przygotowali wyjątkowy koncert

fot. Facebook: Swedish House Mafia

Reklama
Reklama
placeholder

Zespół Swedish House Mafia przygotował dla swoich fanów interaktywne doświadczenie w grze Roblox. Wyjątkowy koncert będzie dostępny tylko przez kilka dni. 

Zespół Swedish House Mafia powrócił na scenę w 2018 roku po 5-letniej przerwie. W 2022 roku Steve Angello, Sebastian Ingrosso i Axwell wydali swój debiutancki album pod tytułem Paradise Again, który znalazł się między innymi na 1. miejscu listy Billboard Top Dance/Electronic Albums (19 tygodni w Top 20) oraz brytyjskiej listy Dance Albums. Członkowie zespołu już wiele lat wcześniej zdobyli serca słuchaczy, udowadniając, że potrafią łamać wszelkie zasady elektroniki, wzbogacając muzykę house hip-hopowym beat-craftem oraz rock’n’rollowym nastawieniem. Ich single Save the World  oraz Don’t You Worry Child wydane w 2012 i 2013 roku otrzymały nominacje do nagrody Grammy w kategorii Najlepsze nagranie taneczne. Pod koniec 2023 roku zespół Swedish House Mafia po raz kolejny postanowili zabrać swoich fanów w wyjątkową muzyczną podróż, tym razem za sprawą gry Roblox. 

Warsaw Rocks 2024 – na imprezie wystąpią m.in. Scorpions. Nietypowy układ sceny na PGE Narodowym >>

Zespół Swedish House Mafia zorganizował wydarzenie w Robloxie

Od północy z 1 na 2 grudnia 2023 roku w grze Roblox odbywa się interaktywne wydarzenie o nazwie DJs World: Swedish House Mafia. Wyjątkowe doświadczenie muzyczne powstało we współpracy zespołu z DJs World. Koncert Swedish House Mafia w grze Roblox jest naprawdę wyjątkowy, gdyż nie brakuje w wielu atrakcji oraz serii interaktywnych gier z unikatowym systemem rozgrywki, które przeprowadzą użytkowników przez niektóre z najpopularniejszych utworów grupy. Każda z gier została dopasowana do lirycznego i emocjonalnego przekazu danej piosenki. Poza tym podczas koncertu gracze mogą między innymi polować na skarby, zbierać kolekcjonerskie przedmioty czy skórki oraz robić wyjątkowe zdjęcia. 

Bilety na koncert Taylor Swift zapłatą za… salę weselną. Para z USA dokonała nietypowej transakcji >>

DJs World: Swedish House Mafia w grze Roblox zakończy się o północy w poniedziałek 4 grudnia 2023 roku. Kolekcjonerskie przedmioty będą dostępne tylko przez 72 godziny od rozpoczęcia wydarzenia. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama