Reklama
placeholder
News

Eurowizja Junior 2020: nietypowe głosowanie online. Jak oddać głos na faworyta?

Eurowizja Junior 2020: nietypowe głosowanie online. Jak oddać głos na faworyta?

Fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Reklama
Reklama
placeholder

Jak zagłosować online podczas Eurowizji Junior 2020? Tym razem w nietypowy sposób oddacie głos na swojego faworyta. Sprawdźcie poniżej. 

Zostały potwierdzone zmiany w głosowaniu podczas Eurowizji Junior 2020. Europejska Unia Nadawców zdecydowała, że modyfikacja będzie dotyczyć osób, które będą głosować za pośrednictwem platformy internetowej. 

Eurowizja Junior 2020: znamy reprezentantkę Polski i piosenkę! >>

Eurowizja Junior 2020: zmiany w głosowaniu online

Osoby, które dotychczas głosowały za pośrednictwem strony internetowe mogły wskazać na liczbę od trzech do pięciu uczestników. Podczas Eurowizji Junior 2020 internauci będą mogli wybrać tylko trzech młodych wokalistów. Zmiana została wprowadzona ze względu na mniejszą ilość państw uczestniczących w konkursie.  

Według informacji portalu eurowizja.org może zmienić się także procedura przyznawania punktów. Możliwe, że zostanie ona wydłużona. 

W ubiegłych latach, wzorem dorosłej Eurowizji, prezenter podający punktację z danego kraju ogłaszał tylko najwyższą notę. To ma się zmienić i tegoroczni prezenterzy najprawdopodobniej odczytają, kto otrzymał 8, 10 i 12 punktów. To powrót do systemu podawania rezultatów znanego z Eurowizji w latach 2006-2015. Po raz pierwszy od 2012 roku prezenterzy podadzą punkty ze swoich krajów, a nie na żywo z miejsca organizacji wydarzeniaczytamy.

Prezenterami tegorocznej edycji Eurowizji Junior 2020 zostali Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski.

Eurowizja Junior 2020: zasady głosowania online

Podczas Eurowizji Junior 2020 osoby głosujące online na specjalnej platformie będą mogły wybrać trójkę swoich ulubionych uczestników. Głosowanie będzie się odbywać w dwóch terminach.

Pierwszym jest data od 27 listopada do 29 listopada godziny 16:59. Drugim terminem jest głosowanie podczas trwania finału. 

Przypominamy, że w tym roku jest możliwość głosowania na własny kraj. 

Finał Eurowizji Junior 2020 obędzie się już 29 listopada.

Sylwester w Warszawie ODWOŁANY! Ratusz podjął decyzję >>

Będziecie oglądać Eurowizję Junior?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama