Reklama
placeholder
News

Shakira na sylwestrze w Polsce? Za dwie piosenki ma życzyć sobie ogromnych pieniędzy

Shakira na sylwestrze w Polsce? Za dwie piosenki ma życzyć sobie ogromnych pieniędzy

fot. materiały prasowe/sonymusic.pl

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira wystąpi w Polsce w sylwestra 2022? Stacja, która organizuje koncert sylwestrowy w Chorzowie, miałaby prowadzić 'ostre negocjacje' m.in. z kolumbijską gwiazdą.

Sylwester w Chorzowie 2022: gwiazdy, prowadzący, miejsce, szczegóły >> 

2023 rok będzie można przywitać na koncercie, który odbędzie się w Parku Śląskim. Impreza będzie transmitowana przez telewizję Polsat. Od jakiegoś czasu mówi się, że Shakira mogłaby uświetnić swoim występem sylwester 2022 w Chorzowie.

Sylwester 2022: Shakira zagra w Polsce? 

Po namyśle 'góra' uznała jednak, że widzowie właśnie teraz zasłużyli na coś naprawdę wyjątkowego. Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest... Shakira! – mówi informator – podał portal Pomponik powołując się na osobę z telewizji Polsat.

Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za powodzenie tych rozmów, bo taki booking z pewnością zagwarantowałby stacji pozycję lidera w toczonym (…) boju o sylwestrową publiczność – czytamy.

Dua Lipa na koncercie sylwestrowym w Polsce?! Jest komentarz władz Zakopanego >> 

Mówiło się też o tym, że Dua Lipa prowadzi rozmowy ws. występu na sylwestrowej imprezie, ale w Zakopanem. Wiceburmistrz potwierdziła, że rzeczywiście na scenie pojawi się „gwiazda światowego formatu”, ale nie będzie to Dua Lipa.

Sylwester w Chorzowie – kto wystąpi?

Wśród gwiazd, które dostały zaproszenie do Chorzowa na sylwester 2022 wymieniani są m.in. Doda, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz i Michał Wiśniewski.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama