News

Sylwester w Krakowie: to będzie najlepsza impreza w kraju! Genialny line up

Sylwester w Krakowie: to będzie najlepsza impreza w kraju! Genialny line up

instagram.com/quebonafide

Sylwester 2018 już za 18 dni! Macie już plany na ten dzień? Wybieracie się na domówkę czy na huczny bal? Cokolwiek będziecie robić 31 grudnia to zaręczamy, że nigdzie nie znajdziecie takiej muzycznej uczty jak w Krakowie.

Organizatorzy tegorocznego Sylwestra na krakowskim Rynku Głównym przeszli samych siebie. Line up jest obłędny!

Największe obchody sylwestra 2018 odbęsą się tradycyjnie na Rynku Głównym w Krakowie. Zazwyczaj stawiano na popowych wykonawców i ich szlagiery, ale w tym roku postawiono na najpopularniejsze gwiazdy.

Artystą wieczoru będzie z pewnością Quebonafide. Raper stanie na jednej scenie m.in. z Otsochodzi i zespołem BOKKA. Mamy też gratkę dla fanów muzyki elektronicznej – wystąpi też FLIRTINI!

Sylwester będzie kosztować ponad milion złotych. Nie będzie transmitowany przez żadną telewizję.

To nie koniec atrakcji dla mieszkańców Krakowa i turystów odwiedzających to miasto w tym wyjątkowym dniu – nie tylko na Rynku Głównym odbędą się imprezy sylwestrowe.

Zapoczątkowany dwa lata temu trend, by bawić się w różnych dzielnicach Krakowa spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem mieszkańców i idąc tym tropem zdecydowaliśmy, że w tym roku będziemy świętować Sylwestra nie tylko na Rynku Głównym, ale również w Nowej Hucie i na Kazimierzu – mówi prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski.

Koncerty Ludwika Zamenhofa, Daniela Drumza i impreza DJ Vasila odbędą się na Placu Wolnica i Alei Róż.

Wybieracie się na sylwestra do Krakowa?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.