News

Dlaczego Sylwester Wilk tańczy bez protezy? Ze szpitala wyszedł na żądanie

Dlaczego Sylwester Wilk tańczy bez protezy? Ze szpitala wyszedł na żądanie

Fot. Instagram.com/sylwesterwilkofficial

Dlaczego Sylwester Wilk tańczy bez protezy w Tańcu z Gwiazdami? Uczestnik wyszedł ze szpitala na własne żądanie. 

The Voice of Poland 11 z BLOKADĄ! O co chodzi? >>

Sylwester Wilk – Taniec z Gwiazdami 11

Po emisji 3. odcinka Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami pojawiły się informacje, że dalszy udział w show Sylwestra Wilka, który tańczy w parze z Hanną Żudziewicz, stoi pod znakiem zapytania. 

Przypomnijmy, że w 2019 roku mężczyzna uległ bardzo poważnemu wypadkowi na motocyklu, w którego wyniku amputowano mu nogę. Ostatnio ciało 24-latka było tak przeciążone, że uczestnik Tańca z Gwiazdami trafił do szpitala. Potrzebna była też pomoc fachowca od protez. Nie wiadomo było czy dalszy udział Sylwestra Wilka w rywalizacji o Kryształową Kulę nadal będzie możliwy.

Portale podawały, że Sylwester Wilk wyszedł ze szpitala na własne życzenie. Nie rezygnuje i 11 września zatańczy na parkiecie Tańca z Gwiazdami bez protezy. Będzie to pierwszy taki występ w historii programu.

Weronika Kaniewska powtórzy sukces Klaudii El Dursi? [WIEK, INSTAGRAM] >>  

Zdrowie wraca do normy, jest coraz lepiej, aczkolwiek nie jestem w stanie korzystać z protezy. To dość mocno utrudnia taniec towarzyski, więc musieliśmy podjąć pewne kroki i tymczasowo zmienić plany. Dzisiaj zatańczę taniec współczesny bez protezy – mówił w programie Nowy Dzień z Polsat News.

Trenujemy dwa razy dziennie. Dla mnie nie mowy o żadnej taryfie ulgowej. Ale spokojnie! Jestem pod stałą opieką lekarza, więc kontroluję stale mój stan zdrowia – cytuje wypowiedź Sylwestra Wilka magazyn Gala.

Trzymamy kciuki! 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.