News

Sylwia Grzeszczak przerwała wywiad. Poszło o to pytanie

Sylwia Grzeszczak przerwała wywiad. Poszło o to pytanie

youtube.com/Polsat

Sylwia Grzeszczak dba o swoją prywatność i nie jest chętna do dzielenia się nią z dziennikarzami. Mama 7-letniej Bogny i partnerka Libera przerwała wywiad, gdy padło w nim niewygodnie dla niej pytanie.

W dniach 20-22 maja w Operze Leśnej odbył się Polsat SuperHit Festiwal 2022. Wśród zgromadzonych artystów znalazła się Sylwia Grzeszczak, która na chwilę przed występem udzieliła wywiadu, który nieoczekiwanie się zakończył.

Sylwia Grzeszczak - przerwany wywiad

Drugiego dnia festiwalu publiczność zgromadzona w Operze Leśnej mogła posłuchać występu Sylwii Grzeszczak. Artystka wykonała utwór Księżniczka, po którym została nagrodzona gromkimi brawami. Wzrok przyciągał jednak instrument, na którym grała piosenkarka - fortepian zdobiony kryształkami, który sama zaprojektowała. 

FEST Festival 2022 – line up. Kto wystąpi w Chorzowie? [LISTA ARTYSTÓW] >>

Przed występem, Grzeszczak pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów. W pewnym momencie jeden z dziennikarzy zapytał, czy podczas prób w domu „męczy córkę swoim głosem”. To pytanie ewidentnie nie spodobało się piosenkarce, która stwierdziła, że nie będzie rozmawiać na tematy prywatne. 

Przeszedłeś do prywaty - bardzo zwięźle, także koniec tematu odpowiedziała wokalistka. 

Jak widać, Grzeszczak całkowicie oddziela życie prywatne od publicznego i nawet tak na pozór niewinne pytania sprawiają, że może poczuć się niekomfortowo i zakończyć wywiad.

 

 

źródło: youtube.com/Polsat

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.