News

Sylwia Lipka z koronawirusem. Odejdzie z tanecznego show?

Sylwia Lipka z koronawirusem. Odejdzie z tanecznego show?

Fot. Instagram.com/sylwialipka_music

Pojawiły się informacje, że Sylwia Lipka ma koronawirusa. Piosenkarka miała poinformować o tym na TikToku. Czy odejdzie z tanecznego show?

TzG bez trzech uczestników. Koronawirus na planie >> 

Sylwia Lipka ma koronawirusa

Jak podaje m.in. magazyn Gala, niedawno Sylwia Lipka opublikowała film na TikToku, w którym zdradziła, że uzyskała pozytywny wynik testów na koronawirusa. 23-latka nie mogła wziąć udziału w próbie do Tańca z Gwiazdami, którego jest uczestniczką. Dla pewności wykonano jej jeszcze kolejny test.

Wideo szybko zniknęło z profilu gwiazdy, jednak jak czytamy na stronie Plejady, nagranie zostało skopiowane przez fanów i pojawiło się na fanpage’u Sylwii Lipki.

Jadę na próbę generalną do Tańca z Gwiazdami. Ale przed tym obowiązkowe badania na COVID. Wymaz z nosa. Czekam na wyniki. Pozytywny. Test numer 2 dla pewności. Pozytywny x2… Test numer 3 wysłany już do laboratorium… Nie mogłam wziąć udziału w próbie… Wyniki dostanę jutro… - czytamy.

Przypomnijmy, że partnerem Sylwii Lipki w Tańcu z Gwiazdami 11 jest Rafał Maserak. Oprócz tej pary w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostały jeszcze tylko trzy – Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Taniec z Gwiazdami 2020: kolejna osoba odeszła z programu. Kto ją zastąpi? >> 

9 października, tuż przed emisją kolejnego odcinka Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, produkcja programu poinformowała, że na parkiecie nie zobaczymy Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej oraz Jana Klimenta, który partnerował Ani Karwan. Tancerz prywatnie jest mężem trenerki Bogdana Kalusa. Wszyscy przebywali na kwarantannie. Potwierdzono, że Bogdan Kalus nie wróci do dalszej rywalizacji, a do programu przywrócono Sylwestra Wilka, który zrezygnował z udziału w show po czwartym odcinku z powodu kontuzji nogi.

Na razie produkcja Tańca z Gwiazdami nie wydała oficjalnego komunikatu w sprawie dalszego udziału Sylwii Lipki w programie. 

[AKTUALIZACJA 16.10.2020,19:05]

Sylwia Lipka właśnie poinformowała za pośrednictwem swojego InstaStory, że ma koronawirusa. Test na obecność COVID-19 wyszedł również pozytywny u Rafała Maseraka. Piosenkarka czuje się dobrze, ale ma katar. Wiadomo, że program odbędzie się zgodnie z planem, jednak bez Lipki i Maseraka.

Cześć kochani, jest godzina 19:00, czyli za godzinę rozpoczyna się live „Tańca z Gwiazdami”. Ja jak widzicie jestem jeszcze w domu, torba była spakowana przez cały dzień, ale niestety nie mogę z niej skorzystać. Nie wystąpimy w dzisiejszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, bo oboje z Rafałem mamy koronawirusa. Jest mi bardzo, ale to bardzo przykro. Przygotowaliśmy dla was takie piękne tańce dzisiaj […] - powiedziała zmartwiona piosenkarka.

Trzymamy kciuki za jej zdrowie! 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sylwia dasz radę! Wierzę w ciebie! Wyzdrowiejesz! Jesteśmy z tobą. Masz w nas wsparcie. Kocham cie skarbie 🥺

Post udostępniony przez 💜 ANANASY SYLWI 💜 (@ananasysylwi_offical)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i’m losing myself again. ☁️

Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.