News

Taniec z Gwiazdami 2020: kolejna osoba odeszła z programu. Kto ją zastąpi?

Taniec z Gwiazdami 2020: kolejna osoba odeszła z programu. Kto ją zastąpi?

Fot. Instagram.com/tanieczgwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2020 wraca wkrótce. Na krótko przed emisją nowych odcinków, kolejna osoba odeszła z programu. O kogo chodzi i kto ją zastąpi?

Taniec z Gwiazdami wraca bez jednego uczestnika. Julia Wieniawa potwierdza >> 

Jedenasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wystartowała w marcu 2020 roku. Po dwóch odcinkach nagrania do programu zostały przerwane z powodu epidemii koronawirusa. Zapowiedziano, że show wróci na antenę jesienią. Nowe odcinki Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 11 będzie można oglądać od 4 września.

W nowej edycji kultowego tanecznego formatu zobaczymy 10, a nie 11 par. Pod koniec czerwca pojawiły się informacje, że z udziału w Tańcu z Gwiazdami rezygnuje Marcin Bosak. Aktor tańczył pod okiem Wiktorii Omyły. Na początku sierpnia 40-latek wydał oświadczenie na Instagramie, w którym przekazał, że decyzję o odejściu z programu podjął z powodu innych zobowiązań zawodowych.

Taniec z Gwiazdami 2020: Janja Lesar odchodzi z programu

Na dwa tygodnie przed emisją nowych odcinków Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 11 ogłoszono, że nie zobaczymy w nim Janji Lesar. 

Z przykrością informujemy, że na dwa tygodnie przed startem 11. edycji z ekipy tancerzy z powodów osobistych odeszła Janja Lesar, trenerka Tomasza Oświecińskiego – cytuje treść oświadczenia Telewizji Polsat m.in. portal Plejada.pl.

La Bandida: kim jest serialowa Graciela, czyli Sandra Echeverria? >>  

Janję Lesar w programie zastąpi... Wiktoria Omyła, która na początku była trenerką Marcina Bosaka. Tancerka ma już spore doświadczenie na parkiecie Tańca z Gwiazdami. W szóstej edycji tańczyła z Adamem Zdrójkowskim (zajęli 4. miejsce), a w siódmej – z Marcinem Korczem, z którym dotarła do półfinału.

Będziecie oglądać Taniec z Gwiazdami 11?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tomek zatańczył w naszym show na prośbę...córeczki🥰 @tomasz_oswiecinski_official @janja_lesar #TomJan

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będzie power💪🏽 @tomasz_oswiecinski_official @janja_lesar #tomjan

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.