News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ćwiczą pierwszy taniec. Uczą ich znani tancerze

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ćwiczą pierwszy taniec. Uczą ich znani tancerze

Fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ćwiczą swój pierwszy taniec. Choreografię, którą pokażą gościom w czasie ślubu, trenują pod okiem znanych tancerzy.

Sylwia Przybysz mierzy suknię ślubną. Szyje ją słynna projektantka [FOTO] >> 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – ślub

Do ślubu piosenkarki i youtubera coraz bliżej. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski złożą sobie przysięgi małżeńskie w 2022 roku. Wiadomo już, że wesele odbędzie się w górach, a panna młoda będzie miała tego dnia więcej niż jedną suknię. Jakiś czas temu Sylwia Przybysz pokazała jak wyglądają zaproszenia ślubne jej i narzeczonego.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – pierwszy taniec

Para postanowiła oddać przygotowania do pierwszego tańca w ręce profesjonalistów. Sylwię Przybysz i Jana Dąbrowskiego uczą tancerze znani z programu Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami – Hanna Żudziewicz oraz Jacek Jeschke.

Przypomnijmy, że Hanna Żudziewicz wywalczyła Kryształową Kulę 2 razy – w 6. edycji (w parze z Robertem Wabichem) i w 12. edycji (z Piotrem Mrozem).

Z kolei Jacek Jeschke został zwycięzcą 5. edycji tanecznego show. Partnerował Annie Karczmarczyk.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – ślub coraz bliżej. Są zaproszenia >> 

Mistrzowie w swojej dziedzinie. Dla nas to wielki zaszczyt i czujemy ze do wesela będziemy przygotowani w 100%, bo pierwszy taniec jest dla nas niezwykle ważny i chcemy, żeby było pięknie – napisała Sylwia Przybysz pod postem na Instagramie.

Przewińcie w prawo, a zobaczycie jak Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski radzą sobie na parkiecie!

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.