Reklama
placeholder
News

Sylwia Przybysz zorganizowała na Instagramie pierwszą sesję Q&A po urodzeniu trzeciego dziecka. O co pytali ją fani?

Sylwia Przybysz zorganizowała na Instagramie pierwszą sesję Q&A po urodzeniu trzeciego dziecka. O co pytali ją fani?

fot. instagram.com//sylwiaprzybysz/

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwia Przybysz to polska piosenkarka i youtuberka, która cieszy się ogromną popularnością.  Chętnie dzieli się z nimi swoim życiem w mediach społecznościowych. Niedawno powitała na świecie swoją córeczkę Jaśminę, która przyszła na świat 30 maja 2023 roku. Od 2022 roku Sylwia jest żoną Jana Dąbrowskiego. Para ma również dwie starsze córeczki, Polę i Nelę. 

Sylwia Przybysz urodziła! Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie córeczki >>

Sylwia Przybysz - pierwsze Q&A po porodzie

Niedawno Sylwia Przybysz zorganizowała na swoim profilu na Instagramie pierwszą sesję Q&A po urodzeniu trzeciego dziecka. Jej obserwatorzy bardzo chętnie zadawali pytania, a tematem przewodnim było macierzyństwo. Okazało się, że oboje rodzice równo dzielą się opieką nad dziećmi. Obecnie Jan większość czasu poświęca starszym córeczkom, a Sylwia skupia się na Jaśminie. Jednak od czasu do czasu wymieniają się rolami, aby przełamać rutynę.

Wielbiciele Sylwii byli też ciekawi, jak radzi sobie z dodatkowymi kilogramami po ciążach. Młoda mama wyznała, że w czasie ostatniej ciąży przytyła łącznie 10 kilogramów, ale w ciągu trzech tygodni po porodzie straciła 11 kilogramów. Najwięcej kilogramów przybyło jej po pierwszym porodzie (7 kg), a po drugim tylko 4 kg.

Maffashion podsumowuje, czego dowiedziała się o sobie przez ostatni rok. 'Jestem wytrzymała, ale...' >>

Podczas sesji Q&A Sylwia ujawniła również, że po raz pierwszy udało jej się karmić Jaśminę piersią, co wcześniej nie powiodło się przy starszych córeczkach. Sylwia podzieliła się również pełnymi imionami swoich dziewczynek oraz ich wagą i wzrostem po urodzeniu:

  • Jaśmina Julia: 3550 gramów, 60 centymetrów
  • Nela Laura: 3600 gramów, 55 centymetrów
  • Pola Maria: 2970 gramów, 54 centymetry

Sylwia także zaznaczyła, że nigdy nie zmagała się z depresją poporodową ani cukrzycą ciążową. Jej fanki pytały ją również o rady dotyczące np. odpieluchowania dzieci.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama