News

Szczyl i Kasia Lins w roli zakochanych gangsterów w nowym klipie Po trupach do Ciebie

Szczyl i Kasia Lins w roli zakochanych gangsterów w nowym klipie Po trupach do Ciebie

fot. YouTube/ Szczyl/ YouTube/kasialins/

Szczyl i Kasia Lins walczą u swojego boku w teledysku do nowego singla Po trupach do Ciebie. Jak wyglądają?

Orange Warsaw Festival 2023: line up. Rozpiska godzinowa OWF >>

Szczyl i Kasia Lins - kariera

Kasia Lins, czyli Katarzyna Agata Zielińska, jest 32-letnią polską piosenkarką, pianistką oraz kompozytorką muzyki filmowej. Muzyka towarzyszyła jej od siódmego roku życia, kiedy to rozpoczęła swoją przygodę z grą na fortepianie. Artystka ma na swoim koncie dwa albumy muzyczne: Wiersz ostatni wydany w 2018 roku oraz Moja wina z 2020 roku. Kasia była dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Autor Roku oraz Album Roku Pop Alternatywny, pod uwagę brany był wtedy jej pierwszy album o tytule Wiersz ostatni.

Pod pseudonimem Szczyl kryje się Tymoteusz Rożynek. Ten 23-letni raper zadebiutował na scenie muzycznej w 2019 roku z piosenką Druga dekada, a w skład jego twórczości wchodzą na tę chwilę dwa albumy: pierwszy z nich - Polska Floryda, wydał w 2021 roku, a rok później ukazała się płyta 8171.

Szczyl był nominowany do Fryderyka w 2022 roku w kategoriach: fonograficzny debiut roku, album roku hip-hop oraz artysta roku. W 2023 roku zdobył Fryderyka w kategorii Album roku hip-hop za płytę 8171. 

Michał Wiśniewski pomylił Tinę Turner z Whitney Houston żegnając gwiazdę? >>

Szczyl i Kasia Lins - Po trupach do Ciebie

25 maja na kanale Kasi Lins na YouTubie ukazał się utwór Po trupach do Ciebie. Piosenkarka w teledysku ubrana jest w "małą czarną" i długie, różowe rękawiczki, za to Szczyl czeka na nią cierpliwie na końcu sali w białym garniturze i koszuli. Kadry przedstawiają zawziętą walkę między Kasią, a uzbrojonymi napastnikami. 32-latka bez większego wysiłku pokonuje mężczyzn i dociera do ukochanego. Niebezpieczna dama w objęciach Szczyla wygląda niczym Bonnie obok Clyde. Raper wystąpił w teledysku gościnnie i nie usłyszymy go na żadnej ze zwrotek. 

Jak wam podoba się teledysk z udziałem Szczyla i Kasi Lins?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.