Reklama
placeholder
News

Michał Wiśniewski pomylił Tinę Turner z Whitney Houston żegnając gwiazdę?

Michał Wiśniewski pomylił Tinę Turner z Whitney Houston żegnając gwiazdę?

fot. youtube: Polsat / Facebook: Tina Turner

Reklama
Reklama
placeholder

Tina Turner zmarła 24 maja 2023 roku. Legendarną artystkę pożegnał między innymi Michał Wiśniewski, który według internautów pomylił ją z Whitney Houston. Co napisał?

Z ostatniej chwili: Tina Turner zmarła po długiej chorobie [oświadczenie, biografia] >>

Michał Wiśniewski pomylił Tinę Turner z Whitney Houston?

Tina Turner zmarła po długiej chorobie w swoim domu w Kusnacht niedaleko Zurychu w Szwajcarii. Artystka była nie tylko jedną z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych wokalistek w historii, ale też autorką tekstów, choreografką, tancerką, aktorką, producentką i pisarką. W 2013 roku Tina Turner przeszła udar mózgu, a niedługo potem zachorowała na raka jelita grubego i niewydolność nerek. W 2017 roku artystka przeszła przeszczep, a dawcą nerki był jej mąż, Erwin Bach. Informacje o śmierci wokalistki potwierdził jej rzecznik. 

Tak wygląda szóste dziecko Michała Wiśniewskiego. Żona wokalisty opublikowała zdjęcie >>

Wpis o śmierci Tiny Turner pojawił się między innymi na oficjalnym profilu artystki na Facebooku. Skomentował go między innymi Michał Wiśniewski, a jego słowa wywołały spore zamieszanie w sieci. Tysiące osób z całego świata go poprawiało po tym, jak wokalista napisał:

I will always love you...

Komentarz Michała Wiśniewskiego ma już ponad 4,7 tysięcy reakcji. Wielu internautów jest przekonanych, że piosenkarz pomylił Tinę Turner z Whitney Huston i dlatego napisał tytuł jej słynnego utworu:

To nie piosenka Tiny tylko Whitney. 

To piosenka Whitney Huston... 

Ona była SIMPLY THE BEST.

Niektóre osoby nie odebrały komentarza Michała Wiśniewskiego w ten sposób i twierdzą, że komentujący niepotrzebnie robią mu na złość, a jego słowa są pięknym pożegnaniem Tiny Turner:

Podoba mi się to, że napisałeś prosty komentarz, a ludzie myślą, że pomyliłeś  ją z Whitney. To tak, jakby ktoś skomentował  “You always shared with us the power of love” , a wszyscy zaczęliby odpowiadać „TO JEST TINA TURNER, NIE CELINE DION!”.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama