News

Szymon Kotarbiński przejmuje TOP 20!

Szymon Kotarbiński przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek) i Mariola Lisicka (@mariolalisicka). Teraz czas na Szymona Kotarbińskiego (@paniczszymon)!

Panicz Szymon - kim jest?

Szymon to osoba, która... wszędzie widzi plusy. Do życia podchodzi z humorem i dobrą energią, bo jak uważa - dobra energia i moc przyciągania DZIAŁA!

Jeżeli w danej chwili nie podróżuje i nie imprezuje w innym mieście to mieszka w Warszawie. Kocha instagramowe miejsca i piękne życie w stylu "la dolce vita" (tylko w polskiej wersji). Oprócz swojego życia kocha też zwierzaki i mieszka obecnie z dwoma kotami - jak mówi, to w sumie 3 kocury pod jednym dachem (w końcu KOTarbiński ;-)).

Szymon Kotarbiński poza swoimi profilami dba również o media społecznościowe innych marek.

Nie boi poruszać tematów obecnej sytuacji w kraju czy łamania stereotypów. W najbliższej przyszłości... a zresztą, obserwujcie na bieżąco to na pewno się dowiecie! :-)

Szymon Kotarbiński - zawód, informacje 

Imię i nazwisko/pseudonim: Szymon Kotarbiński / Panicz Szymon

Wiek: znany tylko mnie!

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Kim jestem z zawodu: Socia Media Manager

Co robię na co dzień: uprawiam swój lifestyle ;-)

Hobby: podróże, fotografia, moda, wystrój wnętrz

Ulubiona muzyka: pop

Ulubiony zespół/wokalista: 5 Seconds of Summer / Amy Winehouse / Kanye West

Ulubiona piosenka: Famous 

Ulubione miejsce: jest ich za dużo, ale chyba Lazurowe Wybrzeże! Poza tym nieważne gdzie, ważne z kim!

Najbardziej nie lubię: marudzenia

Jestem dumny, że: mam wokół siebie wspaniałych ludzi!

Moja największa wada: własna strefa czasowa

Moja największa zaleta: optymizm

Moje ulubione konto na Insta: @paniczszymon 

Inspiruje mnie: @gosia_skowronska

Największe marzenie: żeby takie życie jakie mam teraz trwało jak najdłużej!

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.