News

Taniec z Gwiazdami 10: są pierwsi uczestnicy! LISTA AKTUALIZOWANA

Taniec z Gwiazdami 10: są pierwsi uczestnicy! LISTA AKTUALIZOWANA

Fot. Instagram.com/taniezgwiazdami

Są pierwsi uczestnicy kolejnej serii Tańca z Gwiazdami! Zobaczcie kto zatańczy w 10. edycji programu. Dadzą radę na parkiecie?

Bottle Cap Challenge: gwiazdy podbijają sieć swoimi wyzwaniami >> 

Taniec z Gwiazdami 10: lista uczestników

Program Taniec z Gwiazdami możemy oglądać w Polsce od 2005 roku. Chociaż od premiery pierwszego odcinka minęło naprawdę sporo czasu, show nadal przyciąga mnóstwo widzów. Po sześciu latach (i trzynastu edycjach) program został przeniesiony z telewizji TVN na antenę Polsatu. Telewizja wyemitowała już dziewięć serii programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Wielka gwiazda przerywa karierę. Przejdzie przeszczep nerki >> 

Wiadomo, że za kilka miesięcy zobaczymy 10. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Nowa edycja ruszy jesienią 2019 roku. Kto tym razem zatańczy na parkiecie?

Michał Szpak pokazał tatę! Podobni do siebie? >> 

Na pewno w nowej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana. Kolejnymi uczestnikami, którzy zatańczą na parkiecie są prezenterka Ola Kot oraz Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej, zawodnik MMA, trener personalny i  influencer - Akop Szostak. W 10. edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy też fotomodelkę, wnuczkę byłego premiera Polski Leszka Millera, Monikę Miller. W show wystąpią też Damian Kordas (zwycięzca MasterChefa i programu Agent-Gwiazdy) i Magda Bereda (piosenkarka i youtuberka). W programie zatańczą też: komik Adam Małczyk, wokalistka zespołu Red Lips - Joanna Lazer, piosenkarka Reni Jusis i modelka Sandra Kubicka.  

Angelika Mucha pokazała chłopaka? „Fajnie, że znowu razem” >> 

Przypominamy, że 9. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wygrała Joanna Mazur. Niewidoma lekkoatletka tańczyła w parze z Janem Klimentem. Sportsmenka wygrała Kryształową Kulę.

Będziecie oglądać nową edycję Tańca z Gwiazdami?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj