News

Taniec z Gwiazdami 10: są pierwsi uczestnicy! LISTA AKTUALIZOWANA

Taniec z Gwiazdami 10: są pierwsi uczestnicy! LISTA AKTUALIZOWANA

Fot. Instagram.com/taniezgwiazdami

Są pierwsi uczestnicy kolejnej serii Tańca z Gwiazdami! Zobaczcie kto zatańczy w 10. edycji programu. Dadzą radę na parkiecie?

Bottle Cap Challenge: gwiazdy podbijają sieć swoimi wyzwaniami >> 

Taniec z Gwiazdami 10: lista uczestników

Program Taniec z Gwiazdami możemy oglądać w Polsce od 2005 roku. Chociaż od premiery pierwszego odcinka minęło naprawdę sporo czasu, show nadal przyciąga mnóstwo widzów. Po sześciu latach (i trzynastu edycjach) program został przeniesiony z telewizji TVN na antenę Polsatu. Telewizja wyemitowała już dziewięć serii programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Wielka gwiazda przerywa karierę. Przejdzie przeszczep nerki >> 

Wiadomo, że za kilka miesięcy zobaczymy 10. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Nowa edycja ruszy jesienią 2019 roku. Kto tym razem zatańczy na parkiecie?

Michał Szpak pokazał tatę! Podobni do siebie? >> 

Jak podają źródła w kolejnej edycji programu zobaczymy m.in. Damiana Kordasa (zwycięzcę MasterChefa i programu Agent. Gwiazdy), Monikę Miller (wnuczkę byłego premiera Polski – Leszka Millera) i Magdę Beredę (piosenkarkę i youtuberkę). Mówi się, że w show zatańczy też Barbara Kurdej-Szatan i... jej mąż Rafał Szatan. Portale podają, że na parkiecie wystąpią też wokalistka Reni Jusis oraz zawodnik MMA - Akop Szostak

W poprzedniej edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami brało udział dwunastu uczestników, podobnie może być w kolejnej serii. O kolejnych gwiazdach, które zatańczą w nowej edycji programu będziemy Was informować na bieżąco. ;-) 

Angelika Mucha pokazała chłopaka? „Fajnie, że znowu razem” >> 

Przypominamy, że 9. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wygrała Joanna Mazur. Niewidoma lekkoatletka tańczyła w parze z Janem Klimentem. Sportsmenka wygrała Kryształową Kulę.

Będziecie oglądać nową edycję Tańca z Gwiazdami?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj