Reklama
placeholder
News

Taylor Swift utknęła na platformie podczas koncertu. Jest wideo z wpadki

Taylor Swift utknęła na platformie podczas koncertu. Jest wideo z wpadki

fot. IMDb

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Swift jest znana m.in. ze swojego profesjonalizmu. Piosenkarka niedawno po raz kolejny pokazała, że jest mistrzynią w utrzymywaniu wysokiego poziomu występów, niezależnie od okoliczności. Podczas drugiego koncertu na Eras Tour w Dublinie napotkała niespodziewane wyzwanie, które jednak nie zakłóciło jej show.

Taylor Swift i Travis Kelce razem na scenie. Wystąpił pierwszy raz podczas The Eras Tour >>

Tancerz uratował Taylor Swift z zatrzymanej platformy

W trakcie wykonywania utworu The Smallest Man Who Ever Lived, 34-letnia Taylor Swift utknęła na podniesionej platformie. Na szczęście, tancerz Jan Ravnik szybko zareagował, będąc blisko miejsca zdarzenia. Gdy jego platforma opadła na podłogę, natychmiast przyszedł z pomocą Swift, która z wdzięcznym uśmiechem przyjęła jego wsparcie. Cała sytuacja została opanowana z taką gracją, że publiczność niemalże nie zauważyła problemu.

Podobne sytuacje miały już miejsce w świecie muzyki. Jednym z głośniejszych przykładów był występ Beyoncé w Polsce podczas trasy koncertowej OTR II w 2018 roku, kiedy to zeszła ze sceny... po drabinie.
Z tej wpadki powstało mnóstwo memów. Jak myślicie, czy z Taylor będzie podobnie?

Taylor Swift wpłynie na gospodarkę w Europie? ‘Winna’ trasa The Eras Tour >>

 

@swiftieswag0 Eras Tour Stage Malfunction - Taylor Swift Stuck! #taylorswift #erastour #taylorswifterastour ♬ original sound - Swift Swag

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama