News

Team X powróci?! Marcin Dubiel potwierdza

Team X powróci?! Marcin Dubiel potwierdza

Fot. YouTube.com/Marcin Dubiel

Team X powróci?! Marcin Dubiel to potwierdza. Niedawno youtuber opublikował film o słynnym projekcie.

To koniec Teamu X? Natsu potwierdza wyprowadzki z willi >> 

Team X powstał w 2019 roku. Na początku w inicjatywie wzięło udział pięciu influencerów - Kacper Blonsky, Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. Wszyscy zamieszkali w luksusowej willi, a fani mieli obserwować ich codzienne życie przez 2 lata.

Od dłuższego czasu mówiło się o konfliktach między uczestnikami projektu i złej atmosferze w Domu X. Team opuszczały kolejne osoby i coraz częściej pojawiały się informacje o jego zakończeniu. 

Team X wróci? Marcin Dubiel podsumował projekt 

14 października na kanale na YouTube Marcina Dubiela pojawił się film podsumowujący jego przygodę w Teamie X. Przypomnijmy, że 24-latek ogłosił, że odchodzi z willi w sierpniu.

(…) Ten rozdział w moim życiu właśnie się kończy, więc postanowiłem, że podzielę się z Wami moją perspektywą tej historii – powiedział w najnowszym wideo.

Marcin Dubiel opowiedział jak wyglądały początki Teamu X i pokazał zdjęcia oraz fragmenty filmów z tego co działo się w podwarszawskiej posiadłości.  

Na koniec Youtuber zapowiedział, że niedługo przekaże informację, która „niektórych być może zszokuje, niektórzy być może jej się spodziewają”.

Marcin Dubiel ODCHODZI z Teamu X! Dlaczego? >> 

Marcin Dubiel zdradził też, że Team X prawdopodobnie wróci!

Z tego co wiem, to Team X ma plan powrócić w nowej formie i ja trzymam kciuki i życzę powodzenia, ale nasze drogi się w tym momencie rozchodzą – powiedział.

Cały film Marcina Dubiela o Teamie X znajdziecie niżej.

Czekacie na powrót projektu?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To będzie ciężki post, ale w obliczu wszystkich wydarzeń ostatnich dwóch dni czuję się zobowiązany poruszyć ten temat. Zamysł projektu Team X zrodził się 28 marca 2019. Pamiętam jak jechaliśmy ze Stuartem samochodem do Wrocławia i krzyczeliśmy z radości, kształtując przu tym idealną wizję czegoś, co miało stać się naszym internetowym „dziedzictwem”. Teraz coś o mnie - dla jednych jestem internetowym śmieszkiem, dla jednych pajacem, a dla jeszcze innych idolem. Jest to trochę niewdzięczna rola. Żałuję, że 99% moich hejterów nigdy nie pozna mnie prywatnie - może wtedy zmieniliby o mnie zdanie. W ciągu ostatnich pięciu lat doświadczyłem całkiem sporo. Popełniłem masę błędów, ale żadnego z nich nie żałuję. Te błędy sprawiły, że jestem tym kim jestem. Stuarta poznałem w 2015. Jedną z cech, które nas łączą jest analiza. Od zawsze śledzimy trendy i staramy się do nich dostosować. Pewnie dlatego obserwując możliwości ekipy chcieliśmy stworzyć coś swojego. Chcieliśmy znaleźć charakterystyczne postacie, które będą wyróźniały się na polskiej scenie gwiazd internetowych. Tak trafiliśmy na Lexy, Julię, Xaviera i Kacpra. Dziewczyny poznałem dopiero w trakcie tworzenia projektu, Xaviera znałem odkąd był jeszcze mniejszym chłopczykiem, a Kacpra już parę lat. Całym sercem wierzyłem w potencjał Teamu w takim składzie. Niestety nie przewidzieliśmy tego, że jeśli każdy będzie chciał się wyróżniać, to może nas to zgubić. Tak trochę się stało. Pamiętam nasze pierwsze nagrywki w energylandii, jeszcze przed startem. Pamiętam jak się cieszyliśmy, jak dobrze bawiliśmy się w tym gronie i jak szczęśliwi wracaliśmy do domu. W listopadzie, po paru miesiącach, to nie było już to samo. Ja wróciłem podłamany z Afryki, Stuart wylądował w szpitalu, a reszta mimowolnie została sama ze sobą nie wiedząc co dalej. To był początek końca oryginalnego składu. Szkoda, bo też rok temu wyobrażaliśmy sobie, że przeniesiemy się do Stanów i będziemy razem robili wyjątkowe rzeczy. Co się stało z tą ideą? Umarła razem z moją przerwą w Teamie i odejściem Kacpra. Kacper - miałeś swoje powody żeby chcieć odejść, ale nie musiałeś tego robić. Każdy miał swoje powody. Kontynuacja w komentarzu ⬇️

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My podczas kwarantanny 🤷🏻‍♂️

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.