News

To koniec Teamu X? Natsu potwierdza wyprowadzki z willi

To koniec Teamu X? Natsu potwierdza wyprowadzki z willi

Fot. Instagram.com/marcindubiel

Czy to już koniec Teamu X? Natsu potwierdziła, że kolejne osoby wyprowają się z willi.

Justin Bieber i Hailey razem w teledysku. Widzieliście Popstar? >>

Projekt X powstał sierpniu 2019 roku. Na początku w projekcie wzięło udział pięciu influencerów – Kacper Blonsky, Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. W grudniu do Teamu X dołączył Michał Gała, jednak kilka miesięcy później opuścił projekt. Wszyscy twórcy zamieszkali w podwarszawskiej willi zwanej Domem X. Posiadłość jest pełna kamer, dzięki czemu widzowie mogli obserwować ich codzienne życie. Projekt miał trwać 2 lata.

Team X: Natsu potwierdza wyprowadzki

Kilka tygodni temu Marcin Dubiel poinformował, że odchodzi z Domu X. Chociaż wtedy influencer nie zdradził powodów swojej decyzji, to powiedział, że w Projekcie będą duże zmiany, w których on nie będzie uczestniczył.

Wygląda na to, że właśnie dobiegła końca przygoda Dubiela z Teamem X. Na swoim InstaStory Natsu relacjonowała, że z domu wyprowadzili się także Adis i Kuba.

Ej, dobra, przyjeżdżam do domu i patrzę, a tam jest ogromne auto obok garażu i Marcin ładujący swoje rzeczy, bo Adis i Kuba już wszystkie wywieźli. Pojechali. Serio, dopiero dzisiaj sobie uświadomiłam, że naprawdę się wyprowadzają. Już wiecie, tak na serio. Jest mi naprawdę przykro, bo mieszkaliśmy ze sobą pół roku i już ich nie będzie – poinformowała influencerka.

Wersow, Fagata i Andrzej Grabowski w jednym filmie! O czym jest? >>

Marcin Dubiel również postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami paroma refleksjami. Pokazał przy okazji rzeczy, które pakuje i samochód, którym je wywoził.

Dzisiaj jest bardzo smutny dzień dla mnie. Pakujemy się. […] Mimo, że cieszę się, że zostawiam ten etap za sobą, to jednak smutno trochę, bo trochę w tym domu przeżyliśmy. Szczególnie na początku – powiedział Dubiel na InsaStories.

Dominika Gwit ofiarą oszustwa. Jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany >>

Będziecie tęsknić za ekipą z Domu X?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto wyszedł najlepiej? 😏

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jak wyglądam w różowych włosach? 💗💕💖🌸👛🐷🐽🎀💞💓💗💘💖

Post udostępniony przez NATSU 💜 (@natalia.karczmarczyk)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Team Heniek czy Team Mruczka? 🙈 Znalezione w albumie 😂

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chyba muszę zrobić w końcu jakieś zdjęcia bez Heńka...

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To będzie ciężki post, ale w obliczu wszystkich wydarzeń ostatnich dwóch dni czuję się zobowiązany poruszyć ten temat. Zamysł projektu Team X zrodził się 28 marca 2019. Pamiętam jak jechaliśmy ze Stuartem samochodem do Wrocławia i krzyczeliśmy z radości, kształtując przu tym idealną wizję czegoś, co miało stać się naszym internetowym „dziedzictwem”. Teraz coś o mnie - dla jednych jestem internetowym śmieszkiem, dla jednych pajacem, a dla jeszcze innych idolem. Jest to trochę niewdzięczna rola. Żałuję, że 99% moich hejterów nigdy nie pozna mnie prywatnie - może wtedy zmieniliby o mnie zdanie. W ciągu ostatnich pięciu lat doświadczyłem całkiem sporo. Popełniłem masę błędów, ale żadnego z nich nie żałuję. Te błędy sprawiły, że jestem tym kim jestem. Stuarta poznałem w 2015. Jedną z cech, które nas łączą jest analiza. Od zawsze śledzimy trendy i staramy się do nich dostosować. Pewnie dlatego obserwując możliwości ekipy chcieliśmy stworzyć coś swojego. Chcieliśmy znaleźć charakterystyczne postacie, które będą wyróźniały się na polskiej scenie gwiazd internetowych. Tak trafiliśmy na Lexy, Julię, Xaviera i Kacpra. Dziewczyny poznałem dopiero w trakcie tworzenia projektu, Xaviera znałem odkąd był jeszcze mniejszym chłopczykiem, a Kacpra już parę lat. Całym sercem wierzyłem w potencjał Teamu w takim składzie. Niestety nie przewidzieliśmy tego, że jeśli każdy będzie chciał się wyróżniać, to może nas to zgubić. Tak trochę się stało. Pamiętam nasze pierwsze nagrywki w energylandii, jeszcze przed startem. Pamiętam jak się cieszyliśmy, jak dobrze bawiliśmy się w tym gronie i jak szczęśliwi wracaliśmy do domu. W listopadzie, po paru miesiącach, to nie było już to samo. Ja wróciłem podłamany z Afryki, Stuart wylądował w szpitalu, a reszta mimowolnie została sama ze sobą nie wiedząc co dalej. To był początek końca oryginalnego składu. Szkoda, bo też rok temu wyobrażaliśmy sobie, że przeniesiemy się do Stanów i będziemy razem robili wyjątkowe rzeczy. Co się stało z tą ideą? Umarła razem z moją przerwą w Teamie i odejściem Kacpra. Kacper - miałeś swoje powody żeby chcieć odejść, ale nie musiałeś tego robić. Każdy miał swoje powody. Kontynuacja w komentarzu ⬇️

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.