Reklama
placeholder
News

Teenz: wystartował nowy projekt youtuberów. Kto znalazł się w jego składzie?

Teenz: wystartował nowy projekt youtuberów. Kto znalazł się w jego składzie?

fot. Instagram: @teenz_tz

Reklama
Reklama
placeholder

Kolejni młodzi youtuberzy połączyli siły i wspólnie zamierzają podbić polski internet. Członkowie Teenz podzielili się już swoją pierwszą piosenką. Kto znalazł się w składzie projektu?

Filmy z udziałem nastoletnich influencerów cieszą się znaczną popularnością na YouTubie. Świetnym dowodem na to jest między innymi projekt Friza, GENZIE, który otworzył początkującym influencerom drzwi do wielkiej kariery w internecie. Szczególną popularnością dotychczas cieszyła się również Ekipa. Prawdziwym hitem stały się nie tylko ich filmiki, w których wykonują przeróżne wyzwania, ale też piosenki takie jak PRZEJMUJEMY JUTUBY czy 3KIPA. Okazuje się, że projekty mogą mieć konkurencję. Na polskiego YouTube'a na początku marca 2024 roku zawitała grupa Teenz.

Ekipa zrobi własny festiwal! Kiedy się odbędzie i gdzie można kupić bilety? >>

Teenz to nowy projekt z udziałem youtuberów. Podzielili się pierwszym teledyskiem

W poniedziałek 4 marca 2024 roku internauci mogli poznać skład projektu Teenz. Wśód youtuberów biorących udział w nowym projekcie znaleźli się Borys Ryskala, Wiktor Zaborowski, Marcel Gawroński, Gracjan Pawłowski, Emilka Bober, Eliza Macudzińska i Santia Kozłowska. Członkowie Teenz dali się bliżej poznać za sprawą swojego pierwszego teledysku do piosenki pod tytułem Nasz Czas. To, kto odpowiada za powstanie Teenz i co dokładnie będzie pojawiać się na kanale, wciąż jest owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że nowe odcinki z udziałem youtuberów będą pojawiać się na nim codziennie o godzinie 16:00.

BUDDA. DZIECIAK '98: zwiastun filmu trafił do sieci. Jaką piosenkę w nim wykorzystano? >>

Teledysk członków Teenz do piosenki Nasz Czas znajdziecie poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama