News

6ix9ine oskarżony o wykorzystanie seksualne nieletniej. Wypłynęły nagrania

6ix9ine oskarżony o wykorzystanie seksualne nieletniej. Wypłynęły nagrania

Fot. Instagram.com/6ix9ine

6ix9ine został oskarżony o wykorzystanie seksualne nieletniej. Mówi się, że wypłynęły nagrania, które obciążają rapera.

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera >> 

Tekashi 6ix9ine wykorzystał seksualnie nieletnią?

Niedawno portal TMZ poinformował, że dziennikarze dotarli do dokumentów, z których wynika, że Jane Doe pozwała 6ix9ine za wykorzystanie seksualne na imprezie w 2015 roku. Kobieta miała wtedy 13 lat, a Daniel Hernandez, bo tak naprawdę nazywa się amerykański raper, 18.

Tekashi 6ix9ine oraz jego kolega Tay Milly mieli wykorzystać odurzoną alkoholem i narkotykami dziewczynkę, nagrać trzy erotyczne filmy z jej udziałem i wrzucić je do internetu. Podaje się, że na wideo widać jak Jane Doe uprawia seks oralny z Tayem Millym, w samej bieliźnie lub naga siedzi na kolanach 6ix9ine i jest przez niego klepana w pośladki.

W swoim pozwie Jane Doe miała stwierdzić, że raper i jego kolega nie tylko ją molestowali, kiedy była dzieckiem, lecz także „zadali jej cierpienie emocjonalne”.

Tekashi 6ix9ine wyszedł z więzienia przez koronawirusa! >> 

TMZ przypomina, że w 2018 roku Tekashi zawarł ugodę w sprawie karnej, w czasie której przyznał się do brania udziału w tworzeniu i rozpowszechnianiu erotycznego filmu z udziałem 13-latki. Sąd skazał go na 4 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu.

W wywiadzie dla NY Times, którego 24-latek udzielił jakiś czas temu stwierdził, że wtedy „znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie”.

W rozmowie z portalem TMZ adwokat Tekashiego, Lance Lazzaro przekazał, że jego klient będzie „zawzięcie bronił swojego imienia”. Prawnik miał stwierdzić, że w chwili kiedy doszło do zdarzenia, które opisywała Jane Doe, nikt nie słyszał o Tekashim, a kobieta zdecydowała się złożyć pozew po latach, kiedy ten osiągnął sukces.

Tekashi nie odniósł się jeszcze do całej sprawy. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DESCRIBE ME IN ONE WORD 🤔

Post udostępniony przez TATTLE TALES SEPTEMBER 4TH (@6ix9ine)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suck my dick

Post udostępniony przez TATTLE TALES SEPTEMBER 4TH (@6ix9ine)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.