News

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera

Fot. Instagram.com/ciurea.dana.mihaela/tekashi__69_

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera o... oszustwo. O co chodzi?

Lady Gaga: hakerzy wykradli jej dane! Co wypłynęło? >> 

Tekashi 6ix9ine wyszedł z więzienia

Tekashi 6ix9ine, znany również jako 6ix9ine, Tekashi69 lub Tekashi, jakiś czas temu usłyszał kilkadziesiąt zarzutów, m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i handlu narkotykami. Daniel Hernandez, bo tak naprawdę nazywa się raper, mógł spędzić wiele lat za kratkami, jednak ostatecznie zasądzono mu karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Na początku kwietnia m.in. portal TMZ poinformował, że raper opuścił więzienie i resztę kary będzie odbywał w domu. Amerykanin wyszedł na wolność dlatego, że  zmaga się z wieloma schorzeniami, które powodują, że jest bardziej podatny na zakażenie koronawirusem. 

Tekashi 6ix9ine wyszedł z więzienia przez koronawirusa! >> 

Tekashi 6ix9ine oskarża Arianę Grande i Justina Biebera o oszustwo

Niedawno Tekashi 6ix9ine oskarżył Arianę Grande i Justina Biebera o oszustwo. Raper twierdzi, że wspólny charytatywny singiel artystów – Stuck With U – niesłusznie znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100.  Drugie miejsce zajął utwór Say So Doja Cat i Nicki Minaj, a trzecie – Gooba 6ix9ine.

Tekashi 6ix9ine uważa, że Justin Bieber i Ariana Grande kupili około 30 tysięcy sztuk singla Stuck With U, żeby mieć pewność, że ich kawałek znajdzie się na pierwszym miejscu notowania. Według 24-latka Grande i Bieber mieli użyć do tego sześciu kart kredytowych.

(…) Oni kupili 30 000 singli za pomocą sześciu kart kredytowych – mówił Tekashi w filmiku, który opublikował na Instagramie 18 maja 2020 roku.

Były Mister Polski nie żyje. Ostatnie pożegnanie modela >>

Tekashi 6ix9ine oskarża Arianę Grande i Justina Biebera. Wokalistka odpowiada

Ariana Grande odpowiedziała na zarzuty Tekashiego. Kilka godzin po tym jak raper wrzucił swój post, wokalistka opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do tego, że jej duet z Justinem Bieberem niesłusznie znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100. Jego polskie tłumaczenie znalazło się m.in. na Facebooku Ariana Grande Polska – Arizone:

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali tę piosenkę i nasz szczytny cel. Bardzo was kochamy. Mamy dziś wiele do świętowania, jednakże chciałabym się wypowiedzieć na pewien temat. Każdy kto mnie zna i obserwuje jakąś chwilę dobrze wie, że liczby nie są siłą napędową w niczym co robię. Jestem wdzięczna za to, że mogę śpiewać i za ludzi, którzy mnie słuchają. jestem wdzięczna za to, że w ogóle tu jestem. Nie miałam nr 1 [na Billboard Hot 100] przez 5 pierwszych lat mojej kariery i nie sprawiało mi to przykrości, ponieważ muzyka jest dla mnie wszystkim. Tak samo jak moi fani. Przysięgam, że nie prosiłabym o nic innego. Przy dzisiejszym świętowaniu chciałabym odnieść się do kilku kwestii, czego zazwyczaj nie robię (nie tracę energii na dramy i dziwne oskarżenia, lecz tym razem poszło to za daleko). Moi fani kupili tę piosenkę. JUSTINA fani kupi tę piosenkę. NASI fani kupili tę piosenkę (nie więcej niż cztery razy, JAK NAKAZUJE REGULAMIN). Są szalenie zdeterminowani i dziękuje Bogu każdego dnia, że mam ich w swoim życiu. Nie tylko wtedy, gdy walczą o to, abyśmy wygrali (nawet, gdy proszę ich o to, aby tego nie robili, co zrobiłam w tym tygodniu), ale za to, że są jednymi z najwspanialszych ludźmi jakich znam. Sprzedaż ma większą wartość niż streamy. Nie możesz zdyskredytować tego bez względu na to jak usilnie będziesz próbował. Wszyscy, którzy nie są zadowoleni ze swoich miejsc na listach przebojów w tym tygodniu i krzyżują swoje mózgi myśląc o kolejnych sposobach na dyskredytowanie ciężko pracujących kobiet (i tylko kobiet z jakiegoś powodu....) nawołuję do schowania dumy do kieszeni. Bądź wdzięczny za to, że w ogóle tu jesteś i ludzie chcą Cię słuchać. Znajdujesz się w błogosławionej pozycji. W swojej karierze miałam wiele “prawie numerów 1” i nigdy nie odezwałam się słowem, ponieważ JESTEM WDZIĘCZNA ZA TO, ŻE TU JESTEM... I Ty również powinieneś. Gratuluję wszystkim kolegom i koleżankom z top 10 notowania w tym tygodniu, nawet numerowi 3. Dziękuję Billboardowi za ten zaszczyt i każdemu kto pomógł zebrać pieniądze w tak ważnym celu – czytamy.

Justin Bieber udostępnił oświadczenie Ariany Grande na swoim InstaStory.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@billboard YOU’RE A LIE AND CORRUPT. YOU GOT CAUGHT CHEATING AND THE WORLD WILL KNOW.

Post udostępniony przez IM BACK AND THEY MAD (@6ix9ine)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank u to everybody who supported this song, this cause and made this happen. we love uuuuu so much. 🤍 there’s so much to celebrate today. 🤍 however, i would like to say a few things. anyone who knows me or has followed me for a while knows that numbers aren’t the driving force in anything i do. i’m grateful to sing. grateful to have people who want to listen. grateful to even be here at all. i didn’t have a number one for the first five years of my career and it didn’t upset me at all because from the bottom of my heart, music is everything to me. my fans are everything to me. i promise i couldn’t ask for another fucking thing. so with this celebration today, i would like to address a few things which i don’t usually do (i don’t give my energy to drama or strange accusations normally but this has gone a little too far)...my fans bought the song. JUSTIN’S fans bought the song. OUR fans bought this song (never more than four copies each, AS THE RULES STATE). they are ride or die motherfuckers and i thank god every day that i have them in my life. not just when they fight for us to win (even when i ask them not to as i did this week) but because they’re some of the greatest people i know. sales count for more than streams. u can not discredit this as hard as u try. to anybody that is displeased with their placement on the chart this week or who is spending their time racking their brain thinking of as many ways as they can to discredit hardworking women (and only the women for some reason.....), i ask u to take a moment to humble yourself. be grateful you’re even here. that people want to listen to u at all. it’s a blessed position to be in. i’ve had a lot of “almost number ones” in my career and i never said a goddamn thing because I FEEL GRATEFUL TO EVEN BE HERE. TO WANT TO BE HEARD AT ALL .... and you should feel that way too. congratulations to all my talented ass peers in the top ten this week. even number 3. 🥰 and thank u to @billboard for this honor. and thank u to everybody who helped us raise a lot of money for a very important cause this week. love u all a lot.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 babies all grown up finally collaborate! Excited for tonight @arianagrande

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#arianagrandejustinbieber

Post udostępniony przez Ciurea Dana Mihaela (@ciurea.dana.mihaela)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WELCOME TO NEW YORK BROTHER 🌈🔥

Post udostępniony przez tekashi sixnine (@tekashi__69_)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.