Reklama
placeholder
News

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera

Fot. Instagram.com/ciurea.dana.mihaela/tekashi__69_

Reklama
Reklama
placeholder

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera o... oszustwo. O co chodzi?

Lady Gaga: hakerzy wykradli jej dane! Co wypłynęło? >> 

Tekashi 6ix9ine wyszedł z więzienia

Tekashi 6ix9ine, znany również jako 6ix9ine, Tekashi69 lub Tekashi, jakiś czas temu usłyszał kilkadziesiąt zarzutów, m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i handlu narkotykami. Daniel Hernandez, bo tak naprawdę nazywa się raper, mógł spędzić wiele lat za kratkami, jednak ostatecznie zasądzono mu karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Na początku kwietnia m.in. portal TMZ poinformował, że raper opuścił więzienie i resztę kary będzie odbywał w domu. Amerykanin wyszedł na wolność dlatego, że  zmaga się z wieloma schorzeniami, które powodują, że jest bardziej podatny na zakażenie koronawirusem. 

Tekashi 6ix9ine wyszedł z więzienia przez koronawirusa! >> 

Tekashi 6ix9ine oskarża Arianę Grande i Justina Biebera o oszustwo

Niedawno Tekashi 6ix9ine oskarżył Arianę Grande i Justina Biebera o oszustwo. Raper twierdzi, że wspólny charytatywny singiel artystów – Stuck With U – niesłusznie znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100.  Drugie miejsce zajął utwór Say So Doja Cat i Nicki Minaj, a trzecie – Gooba 6ix9ine.

Tekashi 6ix9ine uważa, że Justin Bieber i Ariana Grande kupili około 30 tysięcy sztuk singla Stuck With U, żeby mieć pewność, że ich kawałek znajdzie się na pierwszym miejscu notowania. Według 24-latka Grande i Bieber mieli użyć do tego sześciu kart kredytowych.

(…) Oni kupili 30 000 singli za pomocą sześciu kart kredytowych – mówił Tekashi w filmiku, który opublikował na Instagramie 18 maja 2020 roku.

Były Mister Polski nie żyje. Ostatnie pożegnanie modela >>

Tekashi 6ix9ine oskarża Arianę Grande i Justina Biebera. Wokalistka odpowiada

Ariana Grande odpowiedziała na zarzuty Tekashiego. Kilka godzin po tym jak raper wrzucił swój post, wokalistka opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do tego, że jej duet z Justinem Bieberem niesłusznie znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100. Jego polskie tłumaczenie znalazło się m.in. na Facebooku Ariana Grande Polska – Arizone:

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali tę piosenkę i nasz szczytny cel. Bardzo was kochamy. Mamy dziś wiele do świętowania, jednakże chciałabym się wypowiedzieć na pewien temat. Każdy kto mnie zna i obserwuje jakąś chwilę dobrze wie, że liczby nie są siłą napędową w niczym co robię. Jestem wdzięczna za to, że mogę śpiewać i za ludzi, którzy mnie słuchają. jestem wdzięczna za to, że w ogóle tu jestem. Nie miałam nr 1 [na Billboard Hot 100] przez 5 pierwszych lat mojej kariery i nie sprawiało mi to przykrości, ponieważ muzyka jest dla mnie wszystkim. Tak samo jak moi fani. Przysięgam, że nie prosiłabym o nic innego. Przy dzisiejszym świętowaniu chciałabym odnieść się do kilku kwestii, czego zazwyczaj nie robię (nie tracę energii na dramy i dziwne oskarżenia, lecz tym razem poszło to za daleko). Moi fani kupili tę piosenkę. JUSTINA fani kupi tę piosenkę. NASI fani kupili tę piosenkę (nie więcej niż cztery razy, JAK NAKAZUJE REGULAMIN). Są szalenie zdeterminowani i dziękuje Bogu każdego dnia, że mam ich w swoim życiu. Nie tylko wtedy, gdy walczą o to, abyśmy wygrali (nawet, gdy proszę ich o to, aby tego nie robili, co zrobiłam w tym tygodniu), ale za to, że są jednymi z najwspanialszych ludźmi jakich znam. Sprzedaż ma większą wartość niż streamy. Nie możesz zdyskredytować tego bez względu na to jak usilnie będziesz próbował. Wszyscy, którzy nie są zadowoleni ze swoich miejsc na listach przebojów w tym tygodniu i krzyżują swoje mózgi myśląc o kolejnych sposobach na dyskredytowanie ciężko pracujących kobiet (i tylko kobiet z jakiegoś powodu....) nawołuję do schowania dumy do kieszeni. Bądź wdzięczny za to, że w ogóle tu jesteś i ludzie chcą Cię słuchać. Znajdujesz się w błogosławionej pozycji. W swojej karierze miałam wiele “prawie numerów 1” i nigdy nie odezwałam się słowem, ponieważ JESTEM WDZIĘCZNA ZA TO, ŻE TU JESTEM... I Ty również powinieneś. Gratuluję wszystkim kolegom i koleżankom z top 10 notowania w tym tygodniu, nawet numerowi 3. Dziękuję Billboardowi za ten zaszczyt i każdemu kto pomógł zebrać pieniądze w tak ważnym celu – czytamy.

Justin Bieber udostępnił oświadczenie Ariany Grande na swoim InstaStory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama