News

Ten Dzień: Blanka Lipińska szuka aktorów do 2. części 365 Dni. Jakie są wymagania?

Ten Dzień: Blanka Lipińska szuka aktorów do 2. części 365 Dni. Jakie są wymagania?

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska szuka aktorów do nowej części filmu z serii 365 Dni. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby wystąpić w ekranizacji słynnej powieści?

Blanka Lipińska krytykuje Włochy. Michele Morrone ostro zareagował >>

365 Dni 2 –  Blanka Lipińska szuka chętnych do zagrania w filmie

Na Instagramie Blanka Lipińska relacjonuje pracę na planie nowego filmu, którego scenariusz jest oparty na jej książce. Niedawno ogłosiła, że szuka chętnych osób do odegrania drugoplanowych ról.

Chcesz zagrać w filmie '365 Dni?' Szukamy MEGA atrakcyjnych dziewczyn – szczupłych i superzadbanych. Nagrania nocne 20.07 i 21.07 w okolicach Krakowa  - napisała autorka.

Niedługo później pojawiła się informacja, że poszukiwani są też panowie w wieku 50+. Wybrani mężczyźni wcielą się w role gangsterów.

W relacji Blanka Lipińska podała adres mailowy, na który chętne osoby mogą przesyłać zgłoszenia. Muszą się w nich znaleźć: wiek, numer telefonu i aktualne zdjęcia (bez retuszu) sylwetki oraz twarzy. 

Ten Dzień – film

Premiera filmu Ten Dzień zapowiadana jest na 2022 rok. Sequel 365 Dni wyreżyserują Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

Simone Susinna z 365 Dni i Natalia Siwiec razem w Warszawie. Pokazywała mu stolicę? >>

W głównych rolach wystąpią Anna-Maria Sieklucka (Laura) i Michele Morrone (Massimo). W maju 2021 roku ogłoszono, że w rolę Nacho, rywala Massimo, wcieli się Simone Susinna. Mówi się, że na ekranie widzowie zobaczą też Karolinę Pisarek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.