Reklama
placeholder
News

365 Dni: Karolina Pisarek zagra w 2. części filmu? Internauci są pewni

365 Dni: Karolina Pisarek zagra w 2. części filmu? Internauci są pewni

Fot. Instagram.com/karolina_pisarek

Reklama
Reklama
placeholder

Karolina Pisarek zagra w drugiej części filmu 365 Dni? Internauci są pewni, że zobaczymy modelkę w produkcji Ten Dzień! W kogo miałaby się wcielić? 

Ariana Grande pokazała zdjęcia ze ślubu! "Najbardziej oszałamiająca panna młoda" >>

365 Dni 2: premiera, obsada. Kto wystąpi w Ten Dzień?

Jakiś czas temu ekipa pracująca przy ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej wróciła na plan i nakręci drugą i trzecią część serii (Ten Dzień oraz Kolejne 365 Dni). Premiera 365 Dni 2 zapowiadana jest na 2022 rok.

Kontynuacje 365 Dni wyreżyserują Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Scenarzystami są Mojca Tirs, Blanka Lipińska i Tomasz Mandes.

W filmie Ten Dzień główne role zagrają oczywiście Michele Morrone (Massimo) i Anna-Maria Sieklucka (Laura). Jakiś czas temu potwierdzono, że w roli Nacho wystąpi Simone Susinna. Fani podejrzewają, że na ekranie pojawi się też Karolina Pisarek.

365 Dni: to on zagra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna? >> 

Ten Dzień: Karolina Pisarek w obsadzie?

Internauci spekulują, że finalistka Top Model zagra rolę młodszej siostry Nacho. Aparycja 24-latki pasuje do postaci wykreowanej przez Blankę Lipińską. Dodatkowo o tym, że modelka pracuje na planie ma świadczyć fakt, że pojawia się w tych samych miejscach co Anna-Maria Sieklucka, czyli filmowa Laura Biel.

Niedawno na Instagramie Daniela Wolnego, który prawdopodobnie współtworzy Ten Dzień, pojawiło się jego zdjęcie z Anną-Marią Sieklucką. Do podobnej fotografii pozował z Simone Susinną i właśnie Karoliną Pisarek.

@karolina_pisarek dzięki za miłe spotkanie! Cieszę się, że udało Ci się spełnić marzenie, dzięki czemu w sumie się spotkaliśmy! (A jakie to dowiecie się w swoim czasie sami - będziecie zaskoczeni!) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy bo na to zasługujesz w pełni! Niech to będzie początek nowej, super drogi! Nie zmieniaj się! – napisał tajemniczo. 

Wiktoria Gąsiewska z młodszą siostrą na jednym zdjęciu. Podobne? >>

Karolina Pisarek sprawdziłaby się w nowej roli?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama