News

Ten Preston nie żyje. 25-letni polski raper miał podpisać nowy kontrakt

Ten Preston nie żyje. 25-letni polski raper miał podpisać nowy kontrakt

Fot. Instagram.com/chillwagon

Ten Preston nie żyje.  Polski raper zmarł w wieku 25 lat. Miał podpisać nowy kontrakt i wydać płytę. 

Radoskór nie żyje. Kielecki raper miał 45 lat >>

Maciej Konopka zaginął 25 maja 2021 roku. Jak podaje TVN24, około godziny 13.00 wyszedł ze swojego mieszkania we Wrocławiu i udał się w nieznanym kierunku. Nie miał dokumentów, a jego telefon był wyłączony.

W serwisie Onet czytamy, że samochód 25-latka odnaleziono w miejscowości Blizanowice, obok Siechnic, na bocznej drodze w okolicy zakładu przemysłowego.

Ten Preston nie żyje

Jakiś czas później przekazano wiadomość o tragicznym finale poszukiwań rapera. Przykra informacja pojawiła się m.in. na Instagramie wytwórni chillwagon, z którą Ten Preston miał podpisać kontrakt i wydać płytę.

Z ogromnym bólem informujemy o śmierci Prestona. (…) Przesyłamy kondolencje rodzinie i bliskim.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka został wyburzony. Wiadomo dlaczego >>

Maciej dziś miał podpisać z nami kontrakt wydawniczy. Wielka kariera stała przed nim otworem. Jak część z Was zauważyła, na serwisy cyfrowe wjeżdżają nowe utwory Maćka. Po zaginięciu próbowaliśmy wstrzymać ich publikację, niestety kwestie techniczne u dystrybutora uniemożliwiają natychmiastową blokadę uprzednio zgłoszonych premier. Mieliśmy zaplanowaną akcję szturm: 4 dni, 4 klipy, preorder wraz z informacją o dołączeniu Maćka do szeregu naszych artystów. Preston zaginął w dniu, kiedy miał pojawić się klip numer 2, tego dnia zleciliśmy blokadę publikacji premier tych utworów.

Tym samym ucinamy wszelkie spekulacje dotyczące możliwej akcji promocyjnej i prosimy o uszanowanie tej sytuacji. Preston miał gotowy album, o którego losie zadecydują jego bliscy – czytamy w oświadczeniu.

Diego Maradona: 7 osób oskarżonych o morderstwo legendarnego piłkarza i trenera >> 

Okoliczności śmierci Ten Prestona nie są znane. TVN24 informuje, że prokurator wstępnie wykluczył udział osób trzecich w zdarzeniu i skierował ciało do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.