News

Ellen DeGeneres w ogniu krytyki. Kontrola na planie jej programu

Ellen DeGeneres w ogniu krytyki. Kontrola na planie jej programu

Fot. YouTube.com/TheEllenShow

Ellen DeGeneres w ogniu krytyki. W związku z oskarżeniami pod adresem scenarzystki, na planie jej programu przeprowadzona będzie kontrola.

The Ellen DeGeneres Show znika z anteny? Program emitowano 17 lat >> 

W lipcu 2020 roku pojawiły się informacje, że słynny program The Ellen DeGeneres Show może zniknąć z anteny po 17 latach. Podawano, że powodem zakończenia produkcji miałby być znaczny spadek oglądalności jej ostatniego sezonu. Mówiło się, że widzów było coraz mniej po tym jak ponownie zaczęło być głośno na temat tego, że Ellen DeGeneres jest „wredna”. Według relacji widzów, gości i współpracowników 62-letniej scenarzystki, jest ona „podła i zimna”, a jej miła postawa w programie jest kłamstwem. Widzom The Ellen DeGeneres Show nie podobało się też to, że prowadząca porównała izolację spowodowaną koronawirusem do więzienia.

Jakiś czas później spółka Telepictures poinformowała dziennikarzy, że plotki o zakończeniu produkcji Ellen Degeneres Show „są nieprawdziwe”.

The Ellen DeGeneres Show – kontrola na planie programu

Niedawno m.in. portal Variety poinformował, że w związku ze zgłaszanymi nieprawidłowościami, rozpoczęto kontrole na planie programu Ellen DeGeneres. Mówi się, że spółki Telepictures oraz Warner Bros jakiś czas temu przekazały, że zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami Ellen DeGeneres zostaną przeprowadzone rozmowy na temat ich doświadczeń związanych z pracą na planie.

Na razie przedstawiciele The Ellen DeGeneres Show nie chcą komentować sprawy.

Krzak marihuany na środku osiedla w Warszawie. „Prosimy nie wpuszczać psów” >> 

Jak przypomina Variety, niedawno BuzzFeed opublikował artykuł na temat zachowań rasistowskich i zastraszania, do których miało dochodzić w czasie pracy nad programem The Ellen DeGeberes Show. Producenci odnieśli się do zarzutów w oświadczeniu, które przesłali do redakcji BuzzFeed.

Jesteśmy naprawdę załamani i jest nam przykro, że choćby jedna osoba z naszej rodziny produkcyjnej miała negatywne doświadczenia. To nie jesteśmy my. Nie taką misję wyznaczyła nam Ellen. Przypominamy, że cała odpowiedzialność za produkcję programu spoczywa na nas. Traktujemy to wszystko bardzo poważnie i zdajemy sobie sprawę, że wciąż musimy robić wszystko, żeby działać lepiej. Jesteśmy do tego zobowiązani i to będziemy robić – cytuje treść oświadczenia Variety.

Przypomnijmy, że w programie The Ellen DeGeneres Show prowadząca rozmawia nie tylko z gwiazdami, lecz także z osobami, które mają wyjątkowe talenty. Pierwszy odcinek wyemitowano we wrześniu 2003 roku. Do tej pory format doczekał się 17 sezonów.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj