News

Jak ewoluował wygląd pizzy w różnych częściach gry The Sims?

Jak ewoluował wygląd pizzy w różnych częściach gry The Sims?

fot. YouTube/Tintaverse/

The Sims to seria gier wydawanych przez Electronic Arts, która umożliwia stworzenie własnej postaci, jej otoczenia oraz zaprojektowania stylu jej życia. Pierwsza część cyklu miała premierę w 2000 roku, a najnowsza w 2014 roku.

Każdy gracz może zakupić dedykowane dodatki, dzięki którym gra jest bardziej urozmaicona, np. Kraina Magii, Ślubne Historie czy Psy i Koty. Dużym atutem serii jest rozwinięta w wielu kategoriach dowolność wyboru, możliwość poprowadzenia akcji w sposób realistyczny lub wprowadzenie do niej magicznych elementów.

Julia Wieniawa jak z The Sims? Pokazała rozebrane zdjęcia z 'crazy sesji' >>

The Sims - jak wyglądała pizza w różnych częściach?

Do tej pory powstały 4 części gry The Sims. Każda kolejna była coraz to bardziej urozmaicana, podlegała korekcie i przemianom. Pierwsza odsłona jest zdecydowanie bardziej uboga pod względem graficznym i odznacza się niską rozdzielczością na tle innych z cyklu. Dwie kolejne części charakteryzują się dużą ilością dodatków i dopracowaniem, za to w najnowszej, czyli The Sims 4, jeśli chodzi o projektowanie wyglądu, pizzy postawiono na prostotę.

Shrek: Crocsy w stylu ogra już w sprzedaży. Niestety mają jedną wadę >>

W kwestii tekstury pizzy i jej projektowania twórcy mogli m.in. skorzystać z możliwości wgrania w jej miejscu grafiki bądź zdjęcia prawdziwego dania. W każdej części serii proces zamawiania, otrzymywania i jedzenia pizzy wygląda inaczej, tak samo jak znacząco zmienia się jej wygląd. Mimo tego, że The Sims oraz The Sims 2 dzielą jedynie 4 lata od oficjalnej premiery, to zauważalna jest przepaść między poziomem i specyfiką zawartych w nich potraw.

Różnice w wyglądzie pizzy w różnych częściach mogą wynikać m.in. z:

  • postępu technologicznego
  • zmiany stylu artystycznego w projektowaniu graficznym
  • prób i testów 

The Sims - wygląd pizzy

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.