News

The Voice Kids: nowi trenerzy ujawnieni. Cleo zaskoczona

The Voice Kids: nowi trenerzy ujawnieni. Cleo zaskoczona

Fot. Instagram.com/thevoicekidstvp

Na Instagramie The Voice Kids ujawniono trenerów nowej edycji. Nawet Cleo, aktualna jurorka od trzech edycji, była zdecydowanie zaskoczona tym, co spotkało ją w feedzie Instagrama. To tam dowidziała się, że to jej ostatni sezon w programie! Powiało grozą?

Na szczęście news pojawił się 1 kwietnia, ale wywołał spore zamieszanie, a my musimy przyznać, że to jeden z lepszych (a dla wielu młodych fanów muzyki bardzo prawdopodobny!) primaaprilisowy żart. :)

Miley Cyrus i Yungblud SĄ PARĄ?! Przyłapano ich na imprezie >>

The Voice Kids jako polski format zadebiutowało w 2018 roku i już od czterech sezonów co chwilę wyrzuca na rynek nowe gwiazdy muzyki. Karierę wokalną jako zwycięzcy show rozpoczęli już Roksana Węgiel, Viki Gabor, AniKa Dąbrowska i Marcin Maciejczak.

Od początku trenerami młodych wokalistów są Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Od drugiej edycji w jury zasiada Cleo, która zastąpiła Edytę Górniak.

The Voice Kids – nowi trenerzy

1 kwietnia na oficjalnym profilu na Instagramie pojawiła się informacja o nowych trenerach show. W fotelach jurorskich The Voice Kids 5 mieliby zasiąść wokaliści dobrze znani z poprzednich edycji – Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak i AniKa Dąbrowska.

Tak twórcy The Voice Kids uczcili prima aprilis 2021. ;-) Trzeba przyznać, że zrobili fanom programu niezły żart!

Brat Wiktorii Gąsiewskiej w FAME MMA 10! Z kim walczy Mateusz Gąsiewski? >> 

Wygląda na to, że post o nowych trenerach zaskoczył m.in. Cleo. 

No dobra, ja się nabrałam – napisała rozbawiona, a nabrana, piosenkarka.

A Wy się nabraliście?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.